آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار بین الملل,نیکی هیلی

آمریکا «بسیج» ایران را متهم به آموزش کودکان سرباز کرد

نماینده آمریکا در سازمان ملل نیروی مقاومت بسیج ایران را به آموزش کودکان سرباز و اعزام اجباری آنان به خارج از کشور متهم کرد. به گزارش تسنیم، نیکی هیلی نماینده ایالات…


مسکو: آمریکا سعی در متقاعد کردن دیگر کشورها برای خروج از برجام دارداخبار,اخبار سیاست خارجی,ولادیمیر جباروف

معاون کمیته بین الملل شورای روسیه اعلام کرد که آمریکا سعی دارد که دیگر کشورهای حاضر در برجام را برای خروج از این توافق متقاعد کند.

به گزارش مهر به نقل از وستنیک کافکازا، «ولادیمیر جباروف» معاون کمیته بین الملل شورای روسیه اظهار داشت که شرکای غربی باید در خصوص از بین بردن یا تغییر شرایط در برجام به آمریکا هشدار دهند.

 

جباروف گفت: مشورت ها در ارتباط با این موضوع با وزارت امور خارجه روسیه در حال انجام است تا این هشدار به آمریکا داده شود.

 

وی افزود: طرف آمریکایی تلاش می کند تا همه شرکت کنندگان در توافق هسته ای را متقاعد سازد تا این توافق با ایران را از بین ببرند. واقعیت این است که آمریکایی ها پیش نویس قانون را تهیه کرده اند، و این کار مقدمه ای است که همه طرف ها از برجام خارج شوند.

 

معاون کمیته بین الملل شورای روسیه یادآور شد که کشورهای اروپایی تصمیم آمریکا برای ایجاد تغییرات در برجام را محکوم کرده اند.

 

گفتنی است که «رکس تیلرسون» وزیر امور خارجه آمریکا گفت که قانون در مورد تغییر در توافق هسته ای ایران در آینده نزدیک مورد بحث قرار خواهد گرفت.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------