آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

مشاور ترامپ: باید از اغتشاش در ایران حمایت کنیم

شهردار سابق نیویورک و مشاور غیررسمی کاخ سفید آمریکا در مصاحبه با روزنامه‌ای سعودی ضمن حمایت از اغتشاش‌های اخیر در ایران، بر لزوم استفاده از روش‌های غیر نظامی برای…
عرفانی زاده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


نخست وزیر ترکیه: دخالت قدرتهای خارجی در امور داخلی ایران خوشایند ما نیستاخبار,اخبار سیاست خارجی,یلدریم

بینالی یلدریم نخست وزیر ترکیه گفت: امنیت و ثبات ایران برای ترکیه بسیار مهم است و دخالت قدرتهای خارجی در امور داخلی ایران مورد تایید نبوده و خوشایند ما نیست.

به گزارش ایرنا و به نقل از وبسایت اینترنتی روزنامه صباح، یلدریم در کنگره استانی حزب عدالت و توسعه در قیرشهیر اظهار کرد: بعضی از کشورها در جهان همیشه به دنبال ناامن کردن و ایجاد هرج و مرج در سایر کشورها هستند و هنوز بحران های منطقه ای ما تمام نشده، سعی می کنند کشور دیگری را مانند ایران دچار هرج و مرج کنند.

 

وی بیان کرد: از مردم ایران می خواهیم که در مقابل بازی قدرت های بزرگ هوشیار باشند و انتظار داریم در کوتاهترین زمان آرامش و ثبات به کشور دوست و برادر ما ایران بازگردد.

 

به گزارش ایرنا، اعتراضات خیابانی اخیر در ایران در کشور ترکیه بازتاب گسترده ای داشته و بسیاری از کارشناسان سیاسی و مقامات این کشور به بیان مواضع خود در این خصوص پرداختند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------