آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , ترامپ

واشنگتن پست: ترامپ بار دیگر در تبیین استدلالش علیه ایران شکست خورد

تارنمای روزنامه واشنگتن پست با اشاره به ناهمگونی آشکار سیاست دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در باره ایران ، نوشت: او یک بار دیگر در تبیین استدلال های خود علیه ایران…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


نخست وزیر ترکیه: دخالت قدرتهای خارجی در امور داخلی ایران خوشایند ما نیستاخبار,اخبار سیاست خارجی,یلدریم

بینالی یلدریم نخست وزیر ترکیه گفت: امنیت و ثبات ایران برای ترکیه بسیار مهم است و دخالت قدرتهای خارجی در امور داخلی ایران مورد تایید نبوده و خوشایند ما نیست.

به گزارش ایرنا و به نقل از وبسایت اینترنتی روزنامه صباح، یلدریم در کنگره استانی حزب عدالت و توسعه در قیرشهیر اظهار کرد: بعضی از کشورها در جهان همیشه به دنبال ناامن کردن و ایجاد هرج و مرج در سایر کشورها هستند و هنوز بحران های منطقه ای ما تمام نشده، سعی می کنند کشور دیگری را مانند ایران دچار هرج و مرج کنند.

 

وی بیان کرد: از مردم ایران می خواهیم که در مقابل بازی قدرت های بزرگ هوشیار باشند و انتظار داریم در کوتاهترین زمان آرامش و ثبات به کشور دوست و برادر ما ایران بازگردد.

 

به گزارش ایرنا، اعتراضات خیابانی اخیر در ایران در کشور ترکیه بازتاب گسترده ای داشته و بسیاری از کارشناسان سیاسی و مقامات این کشور به بیان مواضع خود در این خصوص پرداختند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------