سناتور روس: اضافه کردن بندهای جدید به برجام تضعیف کننده این توافق است

آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,وندی شرمن

وندی شرمن: فکر می‌کردم ایران برجام را نقض کند؛ اشتباه کردم

سرپرست هیئت آمریکایی در مذاکرات هسته‌ای با ایران و گروه ۱+۵ گفته تصور می‌کرده که ایرانی‌ها توافق هسته‌ای برجام را نقض خواهند کرد. به گزارش فارس، «وندی شرمن»، سرپرست هیئت…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


سناتور روس: اضافه کردن بندهای جدید به برجام تضعیف کننده این توافق استاخبار,اخبار سیاست خارجی,لئونید اسلوتسکی

رئیس کمیته بین الملل دومای روسیه اعلام کرد که ایجاد کارگروه های جدید و اضافه کردن بندهای جدید به برجام، باعث تضغیف این توافق است.

به گزارش  مهر به ئقل از تاس، «لئونید اسلوتسکی» رئیس کمیته بین الملل دومای روسیه اظهار داشت که کارگروه ایجاد شده توسط آمریکا با سه گانه اروپایی، انگلیس، آلمان و فرانسه برای اضافه کردن بندهای جدید به برجام، اقدامی است که این توافق را تضعیف می کند.

 

اسلوتسکی گفت: ایجاد این گروه تردید آمیز است و کمکی به حل مسئله هسته ای ایران نمی کند.

 

وی افزود: علاوه بر این، امضای توافقنامه های اضافی یا ایجاد سایر مکانیزم ها می تواند تاثیر منفی بر اجرای توافقنامه های موجود در برجام داشته باشد. مسئله ای که واشنگتن به شدت به تبلیغ آن می پردازد، سیاست گذاری با هدف بازنگری در توافق هسته ای با اروپایی ها است و این مسئله یک سیگنال بسیار منفی است. من تکرار خواهم کرد که این امر می تواند اجرای برجام را تضعیف کند و امنیت و اوضاع خلع سلاح هسته ای را بدتر کند.

 

پیش از این رسانه ها اعلام کردند که واشنگتن اصرار دارد تا پیش نویس بندهای  اضافی یا مکانیسم های جدید به برجام اضافه کند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------