آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,برجام

رویترز: همه قدرت‌ها به غیر از آمریکا برای حفظ توافق هسته‌ای تلاش می‌کنند

خبرگزاری رویترز با اشاره به نشست پیش روی وزیران امور خارجه ایران و ۱+۴ گزارش داد: کشورهای امضا کننده توافق هسته‌ای با ایران به غیر از آمریکا در حالی با یکدیگر در نیویورک…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


تاکید جان کری بر لزوم حفظ برجام در کنفرانس امنیتی مونیخاخبار,اخبارسیاست خارجی,جان کری

وزیرامورخارجه پیشین آمریکا با تاکید بر لزوم حفظ توافق هسته‌ای گفت: جهان بدون این توافق جای بهتری نخواهد بود.

به گزارش ایسنا، جان کری، وزیرامورخارجه پیشین آمریکا روز یکشنبه (امروز) در سخنان خود در کنفرانس امنیتی مونیخ تاکید کرد که حفظ توافق هسته‌ای ایران و قدرت‌های جهانی ضروری است.

کری که یکی از مذاکره کنندگان ارشد تیم میز مذاکره کننده هسته‌ای آمریکا بود، تصریح کرد: من بر این باورم که اروپا و جهان باید اطمینان یابند که این توافق حفظ می شود؛ چراکه برگشت به عقب غیرقابل دفاع است. این دیپلماسی خوبی نیست.

وی افزود: ما می‌دانیم که جهان بدون توافق هسته‌ای با ایران چگونه خواهد بود و به طور قطع جای بهتری نیست.

وی در حالی این اظهارات را بیان کرده است که دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا که از منتقدان توافق هسته‌ای به شمار می‌آید، اخیرا همزمان با ادامه تعلیق تحریم‌های ایران به اروپا هشدار داد که اگر آن‌چه که وی نقاط ضعف توافق هسته‌ای می‌خواند اصلاح نکنند، واشنگتن از این توافق خارج خواهد شد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------