آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , بوریس جانسون وزیر امور خارجه انگلیس امروز در یک سخنرانی از دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا خواهد خواست تا از برجام خارج نشود.

وزیر امورخارجه انگلیس از ترامپ می خواهد در برجام بماند

بوریس جانسون وزیر امور خارجه انگلیس امروز در یک سخنرانی از دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا خواهد خواست تا از برجام خارج نشود. به گزارش ایرنا، جانسون قرار است امروز در…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


«برجام» نمونه‌ای از حل مسائل حساس بین‌المللی از راه دیپلماسی است  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,پرچم چین

سخنگوی وزیر خارجه چین در سخنانی اعلام کرد: «برجام» نمونه‌ای از حل مسائل حساس بین‌المللی از راه دیپلماسی است.

به گزارش  مهر به نقل از «وبگاه دولتی چین»، «لو کانگ» (Lu Kang) سخنگوی وزارت خارجه چین اعلام کرد که «وانگ ئی» (Wang Yi)  وزیر خارجه این کشور فردا چهارشنبه به نیویورک می رود تا در نشست وزرای خارجه کشورهای مرتبط با توافق هسته ای توافق هسته ایِ ۱۴ جولای سال ۲۰۱۵ (۲۳ تیرماه ۱۳۹۴) موسوم به «برجام» حضور یابد.

 

سخنگوی وزارت خارجه چین در این باره اعلام کرد که ایران آمریکا، انگلیس، چین ، روسیه، فرانسه و آلمان در  این نشست در مقر سازمان ملل حضور یافته تا اجرای برجام و راهنمای سیاسی پیگیری اجرای  توافق هسته‌ای ایران بررسی کنند.

 

سخنگوی وزارت خارجه چین در ادامه تصریح کرد: برجام نتیجه مهم حاکمیت امنیت بین المللی و نیز  نمونه‌ای از حل و فصل مسائل حساس بین المللی با استفاده از دیپلماسی است.

 

وی خاطر نشان کرد: توافق هسته ای مذکور نقش مهمی را در تقویت نظام عدم اشاعه سلاح‌ های اتمی و حفظ صلح و ثبات در خاورمیانه ایفا می‌ کند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------