آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,خالد بن سلمان

ادعاهای جدید خالد بن سلمان علیه ایران

سفیر ریاض در واشنگتن با اشاره به اینکه تلاش ائتلاف عربی انصارالله را مجبور کرد تا به میز مذاکره بنشینند در صفحه توییتر خود نوشت: امیدوارم حوثی ها به فعالیت های خود به…


وزیر دفاع سابق اسراییل در تظاهرات ضد فساد: از فساد دولتی در اسراییل بیش از تهدید ایران می ترسمیعالون: مردم در گذشته می گفتند چه چیزی خواب را از چشم من ربوده و انتظار داشتند پاسخ دهم تهدید ایران است؛ اما من به آنها می گفتم فساد در دولت است. 

هزاران نفر از منتقدان بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل دیشب با اجتماع و تظاهرات در دو شهر قدس و تل آویو علیه فساد در دولت اسراییل شعار سردادند.

 

به گزارش عصر ایران به نقل از وب سایت روزنامه اسراییلی" جروزالم پست" در تظاهرات شنبه شب در شهر قدس که از سوی فعالان راستگرای ضد فساد برگزار شده بود تنها 600 نفر شرکت داشتند در حالی که در تظاهرات شهر تل آویو که از سوی فعالان چپ ترتیب داده شده بود هزاران نفر حضور داشتند.

 

یکی از سخنرانان اصلی تظاهرات راستگرایان ضد فساد در شهر قدس " موشه یعالون" وزیر دفاع سابق اسراییل بود.

 

او در اجتماع صدها نفره در میدان صهیون شهر قدس، با اشاره به وجود فساد در دولت و رهبری اسراییل گفت:" این رهبری نیست. رهبری باید متحد باشد نه متفرق. رهبران دولت موضوعات را به مسایل چپ و راست تقسیم می کنند و این درست نیست.

 

او افزود: مردم در گذشته می گفتند چه چیزی خواب را از چشم من ربوده و انتظار داشتند پاسخ دهم تهدید ایران است؛ اما من به آنها می گفتم فساد در دولت است.

 

یعالون افزود: فساد موجب می شود که اعتماد مردم به رهبران و نهادهای کشور از بین برود و این تهدیدی بزرگتر از تهدید ایران، حزب الله ، حماس و یا گروه داعش است.

 

همچنین در این تظاهرات "یوعاض هندل" از مشاوران سابق نتانیاهو نیز به عنوان یکی از معترضان به فساد موجود در بدنه حکومت اسراییل سخنرانی کرد.

 

گفتنی است در شهر تل آویو تظاهرات بسیار بزرگتری برگزار شد و هزاران معترض چپگرای حکومت دیشب با حمل پلاکاردها و سردادن شعارهایی علیه فساد نتانیاهو و دولت راستگری او شعار سرداده و حتی با آوردن گیوتینی نمادین به خیابان روچیلد در تل آویو خواهان اعدام نتانیاهو شدند.

 

"نفتالی بنت" وزیر آموزش کابینه راستگری نتانیاهو سردادن شعارهای ضد صهیونیستی و حمل نمادهای ضد اسراییلی در این تظاهرات را عبور از خطوط قرمز اسراییل توصیف کرده است.

 

سخنرانی یعالون در جمع 600 نفره راستگرایان ضد فساد در میدان صهیون شهر قدس

  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , وزیر دفاع سابق اسراییل

تظاهرات هزاران نفری چپگرایان ضد فساد در شهر تل آویو

  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , وزیر دفاع سابق اسراییل

  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی , وزیر دفاع سابق اسراییل

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------