آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,نتانیاهو

نتانیاهو: به اقدام علیه ایران ادامه می‌دهیم

با وجود سقوط یک هواپیمای روس در جریان حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به سوریه، نتانیاهو امروز گفت تل‌آویو به اقدام علیه ایران ادامه می‌دهد. به گزارش فارس، با وجود…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ادامه ادعاهای توییتری وزیر خارجه بحرین علیه ایران  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,وزیر خارجه بحرین

وزیر خارجه بحرین بار دیگر ادعاهای بی‌اساسی علیه جمهوری اسلامی ایران را مطرح کرد و گفت: ایران به دنبال اجرای طرح توسعه طلبانه و کینه توزانه است. 

به گزارش ایسنا، خالد بن احمد آل خلیفه، وزیر خارجه بحرین در صفحه توییتر خود با اشاره به پادشاه بحرین مدعی شد: جمهوری اسلامی و اتباع آن می دانند که چه کسی در مقابل طرح توسعه طلبانه و کینه توزانه آنها ایستاده است.

 

وی مدعی شد: بار دیگر تکرار می کنم و فرصت را از دست نمی دهم ، ایران یک حالت پایدار است اما جمهوری اسلامی یک امر اضطراری، وضعیت عجیب و حالت موقت است.

 

وزیر خارجه بحرین در ادامه مدعی شد: اگر جمهوری اسلامی از اظهارات ما خوشش نمی آید هر کاری می خواهد بکند و سرش را به دیوار بکوبد، ما و برادران‌مان در مقابل طرح آنها و اتباع‌شان می‌ایستیم.

 

 به گزارش ایسنا، وزیرخارجه بحرین چند روز پیش نیز ادعاهای سخیفی علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد که بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به توییت سخیف و گستاخانه او گفت: حقیرتر و کوچک‌تر از آنید که درباره ایران سرفراز و مظهر تاریخ و تمدنی کهن و پرشکوه اظهارنظر کنید.

 

بهرام قاسمی افزود: کهن‌دیار ایران با مردمانی اصیل و فرهیخته، دارای یکی از کم‌نظیرترین تاریخ‌ها، تمدن‌ها، فرهنگ‌ها، دموکراسی‌ها و از  مستقل‌ترین کشورها در منطقه و کابوس حاکمان ناکام بحرین و دیگر مرتجعینی است که هنری جز سرکوب خواست اکثریت مردم و جنایت علیه آنان آن هم تحت حمایت دیگر کشورهای فرامنطقه‌ای ندارند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------