آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,نازنین زاغری

آخرین وضعیت پرونده نازنین زاغری

به گزارش مهر، غلامحسین اسماعیلی، در نشست خبری، اظهارداشت: تعیین وقت شده بود اما به دلیل موضوع معرفی وکیل این وقت کنسل شده است و پس از معرفی وکیل بررسی می‌شود. وی در خصوص…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


سفیر آمریکا در سازمان ملل: دولت ایران در برابر آزمون مردم قرار داردنیکی هیلی در بیانیه‌ای که متن آن را در حساب توییتری شخصی اش نیز منتشر کرده گفت: «مردم ایران در اعتراض‌های مسالمت آمیز صدای خود را پیدا می کند.»

  "نیکی هیلی" سفیر ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل متحد روز یکشنبه به اعتراض‌های ایران در روزهای گذشته واکنش نشان داد.

 

به گزارش عصرایران به نقل از یورونیوز، نیکی هیلی در بیانیه‌ای که متن آن را در حساب توییتری شخصی اش نیز منتشر کرده گفت: «مردم ایران در اعتراض‌های مسالمت آمیز صدای خود را پیدا می کند.»

 

هیلی همچنین در این بیانیه ابراز امیدواری کرده است که «آزادی و حقوق بشر در ایران احترام گذاشته شود.»

 

مقامات ایرانی بارها از این رفتارهای مقامات امریکایی به شدت انتقاد کرده و آنها را رفتارهای مداخله جویانه می دانند.

 

سفیر آمریکا در سازمان ملل همچنین ابراز امیدواری کرده که "حقوق مردم در جریان اعتراض‌ها رعایت" شود.

 

  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,نیکی هیلی

وی در بیانیه خود مدعی شد: «به یاد میلیونها نفر که در زیر سلطه دولتهای کره شمالی، ونزوئلا، کوبا و به ویژه ایران زجر می شکند هستیم. مردم ایران در حال پیدا کردن صدای خودشان هستند. دولت ایران در برابر آزمون مردم خودش قرار دارد. امیدواریم حقوق مردم و آزادی آنها رعایت شود.»

 

روز شنبه نیز دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا بخشی از سخنانش را در مجمع عمومی سازمان ملل در سال ۲۰۱۷ در حساب توییتری خود بازنشر کرد. وی در ان ویدویوها هشدار می دهد که "رژیم‌های مستبد نمی‌توانند برای همیشه ماندگار بمانند".

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------