آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,رحیمی جهان آبادی

رحیمی جهان آبادی: در هیچ قراردادی بین ایران و روسیه سهم 50 درصدی مطرح نشده است

یک عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: تعیین حدود صورت گرفته بین برخی از کشورهای حاشیه دریای خزر خلاف قوانین بین‌المللی نیست. به گزارش ایسنا، جلیل رحیمی…


لودریان: مواضع آمریکا روحانی را تضعیف و اصولگرایان را تقویت می‌کند اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , لودریان
وزیر خارجه فرانسه گفت: مواضع آمریکا منطقه را در خطری بزرگتر از آنچه امروز با آن مواجه است قرار خواهد داد.

وزیر خارجه فرانسه امروز با اشاره به ادعاهای همتای آمریکایی خود درباره مواجه شدن ایران با سخت‌ترین تحریم‌های تاریخ گفت: این مواضع منطقه را درخطر بزرگتری قرار می‌دهد. این تحریم‌ها دیالوگ با ایران را تسهیل نمیکند.

 

به گزارش ایلنا به نقل از آژانس خبری فرانسه، «ژان ایو لودریان» وزیر خارجه فرانسه روز چهارشنبه اعلام کرد که آمریکا بعد از هشدار به ایران برای مواجهه با سخت‌ترین تحریم‌های تاریخ، خاورمیانه را در خطر بی‌ثباتی بیشتر قرار داده است.

 

لودریان در مصاحبه با رادیو اینتر فرانسه گفت: تحریم‌ها علیه ایران دیالوگ را تقویت نمی‌کند بلکه برعکس، این تحریم‌ها اهمیت و قدرت اصولگرایان در ایران را تقویت کرده و حسن روحانی رییس‌جمهور ایران را که خواستار مذاکره بوده است را تضعیف خواهدکرد.

 

وزیر خارجه فرانسه گفت: مواضع آمریکا منطقه را در خطری بزرگتر از آنچه امروز با آن مواجه است قرار خواهد داد.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------