آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,عادل الجبیر

عادل الجبیر: عربستان به کمک ایران نیازی ندارد

وزیر خارجه عربستان که در آمریکا به سر می برد، ایران را به دخالت در امور یمن متهم کرد و مدعی شد که تهران در این کشور نقش مخربی دارد. به گزارش فارس، وزیر خارجه عربستان که…
عرفانی زاده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ترامپ به زودی تکلیف وزیر دادگستری آمریکا را روشن می کند  اخباربین الملل ,خبرهای  بین الملل,دفتر ریاست جمهوری آمریکا

دفتر ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد که دونالد ترامپ به زودی در مورد سرنوشت وزیر دادگستری این کشور تصمیم خواهد گرفت. 

به گزارش ایسنا، ترامپ اخیرا به انتقاد شدید از عملکرد وزیر دادگستری پرداخته که احتمال برکناری جف سشنز را از پست وزارت تقویت کرده است.

 

دونالد ترامپ در صفحه توییتر خود عملکرد جف سشنز در پیگیری موضوع جرایم هیلاری کلینتون را بسیار ضعیف توصیف کرد.

 

هیلاری کلینتون، در زمانی که وزیر امور خارجه آمریکا بود، بر خلاف قوانین فدرال از سرور شخصی برای نگهداری ایمیل‌های کاری استفاده کرده و به این ترتیب، آنها را در مقابل هک شدن آسیب‌پذیر کرده بود.

 

رئیس‌جمهور آمریکا پیشتر هم اعلام کرده بود که از عملکرد جف سشنز در کنار کشیدن خود از تحقیقات پلیس فدرال آمریکا راجع به دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ناراضی است. او افزوده بود که اگر می‌دانست وزیر دادگستری خود را از این تحقیقات کنار می‌کشد، او را برای این سمت انتخاب نمی‌کرد.

 

ترامپ در اظهارنظری جداگانه، به نیویورک تایمز گفته بود رفتار سشنز نسبت به رئیس‌جمهور "بسیار غیرمنصفانه" بوده است.

 

بر اساس گزارش بی.بی.سی،‌ آنتونی اسکاراموچی، مدیر ارتباطات کاخ سفید اعلام کرد، "به زودی" در مورد سرنوشت جف سشنز تصمیم گیری خواهد شد.

 

وی به خبرنگاری که گفت واضح است ترامپ می‌خواهد آقای سشنز برود، پاسخ داد: با توجه به سطح موجود تنش در روابط که علنی شده، احتمالا حق با شماست.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------