آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,علی اکبر صالحی

صالحی: توان تولید انبوه IR۸ را داریم/ بتن ریزی ۲ نیروگاه جدید بوشهر

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: در سه سال اخیر با اینکه گاز هم به سانتریفوژ IR۸ تزریق کردیم ولی هر روز مشکلاتی را در آن می بینیم؛ همین الان توان تولید انبوه آن را داریم. به…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


آمریکا: ایرانی‌ها حق دارند مطالبات خود را به‌طور مسالمت‌آمیز مطرح کنند اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی , هیتر نائورت
این اعتصاب‌ها پیامی برای ایران در بر دارد: هدر دادن ثروت ایران در خارج را متوقف و رسیدگی به نیازهای مردم خود را آغاز کنید. 

سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا با تکرار ادعای مضحک مقامات این کشور مبنی بر حمایت از مردم ایران گفت که ایرانی‌ها حق دارند مطالبات خود را به‌طور مسالمت‌آمیز مطرح کنند.

 

به گزارش ایسنا، هیتر نائورت سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود، در اظهاراتی مداخله‌جویانه مدعی حمایت از حق مردم ایران برای ابراز خواسته‌های‌شان شد.

 

وی که به نظر می‌آید در تلاش است چند تجمع کوچک در ایران را گسترده و فراگیر جلوه دهد، در پیام خود نوشت: ما گزارشات مربوط به اعتصاب‌های سراسری در ایران را دنبال و از حق مردم این کشور برای ابراز مسالمت‌آمیز مطالبات به حقشان حمایت می‌کنیم.

 

نائورت افزود: این اعتصاب‌ها پیامی برای ایران در بر دارد: هدر دادن ثروت ایران در خارج را متوقف و رسیدگی به نیازهای مردم خود را آغاز کنید.

 

مقامات آمریکا همواره در طول چند دهه گذشته مدعی حمایت از مردم ایران شده‌اند و این ادعای مضحک را مطرح می‌کنند که برای مردم ایران به دولت این کشور فشار می‌آورند. آنها که بیشتر دایه‌هایی مهربان‌تر از مادر به نظر می‌رسند در این سال‌ها نه تنها حمایتی نکرده‌اند، بلکه با اقدامات مداخله‌جویانه و خصمانه خود تلاش کرده‌اند که در ایران تفرقه، ناآرامی و نارضایتی ایجاد کنند تا درنهایت بتوانند به هدف پوچ خود برای تغییر نظام در ایران دست یابند، چیزی که دولت کنونی این کشور ادعا می‌کند به دنبال آن نیست.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------