آخرین اخبار حوادث


Default Image

داستان سرایی دختر15ساله برای پنهان کردن ارتباطش با بک پسر/3مرد نقابدار مرا دزدیدند و آزارم دادند

دختر 15 ساله ای به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: حدود یک سال قبل زمانی که در کلاس هفتم، تحصیل می کردم مادرم…


شهادت سرباز نیروی انتظامی در درگیری با سارقان مسلح در خمیناخبار,اخبار حوادث

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: یک سرباز نیروی انتظامی شب گذشته در درگیری با عده ای از سارقان مسلح در شهر خمین به شهادت رسید.

به گزارش مهر به نقل از پایگاه پلیس، محمود خلجی با اعلام این خبر اظهار داشت: طی یک واقعه درگیری که شب گذشته(سه شنبه) بین نیروهای انتظامی شهرستان خمین و عده ای سارقان مسلح به وقوع پیوست، یکی از سربازان نیروی انتظامی به شهادت رسید.

 

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: با سرعت عمل نیروی انتظامی شهرستان خمین، نهایتا سارقان مسلح دستگیر شدند، اما متاسفانه در این عملیات، یکی از حافظان امنیت جان خود را از دست داد.

 

خلجی خاطرنشان ساخت: بررسی ابعاد این رخداد در دستور کار پلیس قرار دارد و جزییات این حادثه متعاقبا توسط پایگاه خبری نیروی انتظامی استان مرکزی به مردم و مخاطبان اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------