آخرین اخبار حوادث


Default Image

تصادف، توزیع کنندگان اسکناس تقلبی را به دام انداخت

رئیس کلانتری 151 یافت آباد از دستگیری دو توزیع کننده اسکناس های جعلی خبر داد. سرهنگ محمدرضا موسوی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین…


قاتل فراری پس از 5 سال دستگیر شداخبار,اخبار حوادث,قاتل فراری

فرمانده انتظامی شهرستان مهرستان از دستگیری قاتل 34 ساله ای که 5 سال پیش جوان 19 ساله ای را به قتل رسانده و متواری شده بود خبر داد.

سرهنگ اسماعیل منصوری در گفت‌وگو با ایلنا با اعلام این خبر گفت: در پی وصول خبری مبنی بر مخفی شدن قاتل فراری که 27 اسفندماه سال 1391 در شهرستان سرباز دست به قتل زده و متواری شده بود در حوالی بخش آشار شهرستان مهرستان، شناسایی و دستگیری متهم به‌صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. 

 

وی افزود: کاراگاهان پلیس پس از انجام کار اطلاعاتی و تحقیقات به عمل آمده، هویت قاتل فراری را به دست آورده و مورد شناسایی قرار دادند.  ماموران با هماهنگی مقام قضائی، متهم که مردی 34 ساله بود را در مخفیگاهش در بخش آشار دستگیر و در بازجوی‌های به عمل آمده متهم به جرم خود و قتل جوان 19 ساله اعتراف کرد. 

 

سرهنگ منصوری با اشاره به اختلافات مالی که باعث قتل شده، اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. 

 

فرمانده انتظامی شهرستان مهرستان خاطرنشان کرد: همکاری و همراهی شهروندان با پلیس در به دست آمدن موفقیت در ماموریت‌های مختلف پلیس تاثیرگذار است و بدون شک بخش مهمی از توفیقات پلیس مرهون همکاری مردم با پلیس بوده است.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------