آخرین اخبار حوادث


اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

تصادف شدید ۴۰۵ با پراید در بزرگراه نیایش

ساعت ۲۲:۱۳ شب گذشته رعایت نکردن اصول صحیح رانندگی در غرب به شرق بزرگراه نیایش بعد از پل اشرفی اصفهانی، منجر به واژگونی پژو…


دستگیری قاتل متواری در گروه سارقین منزلاخبار,اخبار حوادث,قتل

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری قاتل متواری در گروه سارقین منزل خبر داد.

به گزارش مهر، سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگی، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از شناسایی قاتل متواری در میان گروه سارقین منزلی خبر داد که پس از ارتکاب جنایت در غرب کشور به تهران متواری شده و در این شهر ( تهران ) اقدام به سرقت منازل شروندان می کرد.

 

سرهنگ محمد نادربیگی در توضیحات این خبر عنوان داشت : در اسفندماه سال گذشته مامورین کلانتری ۱۲۴ قلهک در حین گشت زنی در خیابان دولت به سرنشین یک دستگاه خودرو سواری پارک شده مشکوک شده ؛ در حین بررسی مدارک شناسایی خودرک ، ناگهان شخصی از داخل منزلی که خودرو سواری در مقابل آن پارک شده بود خارج شده و با مشاهده مامورین اقدام به فرار می کند.

 

طی یک تعقیب و گریز ، این شخص با بکارگیری قانون سلاح ، مورد اصابت گلوله قرار گرفته و پس از انجام اقدامات درمانی و به همراه راننده خودرو سواری دستگیر شده ، جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی جرایم ارتکابی در خصوص سرقت منزل در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار می گیرد.

 

سرهنگ محمد نادربیگی در ادامه این خبر افزود : با انتقال متهمین به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، هویت واقعی آنها از سیستم جامع پلیس استخراج شده و در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص می شود که یکی از متهمین به نام مجتبی . الف پس از ارتکاب جنایت در غرب کشور ( با استفاده از اسلحه جنگی کلاش ) به تهران متواری شده است.

 

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی با اعلام ارزش مالی پرونده نیز افزود : در تحقیقات انجام شده ، متهمین به سرقت های منازل به شیوه تخریب درب اعتراف نمودند که با شناسایی تعدادی از محل های سرقت و جمع بندی اظهارات مالباختگان و نهایتا تایید خود متهمین ، ارزش اموال سرقت شده از این محل های سرقت بیش از ۸۰۰ میلیون تومان می باشد.

 

سرهنگ محمد نادربیگی در پایان این خبر افزود : متهمین جهت انجام تحقیقات تکمیلی ، با صدور قرار قانونی و جهت شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار دارند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------