قتل جوان ۲۱ ساله در ورامین/قاتل کم تر از ۲ ساعت دستگیر شدفرمانده انتظامی شرق استان تهران از وقوع نزاع در ورامین خبر داد و افزود: قاتلی که یک جوان ۲۱ ساله را در این نزاع به قتل رسانده بود، کم تر از ۲ ساعت دستگیر شد.

سردار عبدالرضا ناظری، در گفتگو با مهر اظهار داشت: ساعت ۲۲:۱۶ شب گذشته، یک درگیری در «لرآباد» چهار راه پنج شنبه بازار ورامین به وقوع پیوست، که طی آن دو جوان با یکدیگر درگیر شدند.

 

وی اضافه کرد: در این بین فردی با هویت معلوم با جوان ۲۱ساله دیگر به دلیل خصومت های قبلی به نزاع پرداخت.

 

فرمانده انتظامی شرق استان تهران اضافه کرد: در این درگیری ضارب با چاقو به گردن مقتول ضربه وارد کرد و شخص آسیب دیده توسط عوامل اورژانس به بیمارستان ۱۵ خرداد ورامین منتقل شد، اما متاسفانه در اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

 

ناظری گفت: ضارب  قاتل به همراه سایر نفرات دخیل در این درگیری توسط مامورین فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران مورد تعقیب قرار گرفتند و در کمترین زمان ممکن و با گذشت کم تر از ۲ ساعت دستگیر و با تشکیل پرونده قضایی برای بررسی بیشتر در اختیار پلیس آگاهی قرار داده شدند.

 

وی گفت: اقدامات تخصصی در خصوص این قتل توسط پلیس آگاهی در دست انجام است.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------