آخرین اخبار حوادث


Default Image

مرد عقیم ، برای دریافت دیه فرزندش به دادگاه مراجعه کرد!

مرد جوانی که همسر سابقش چند سال پیش به‌قتل رسیده بود وقتی برای دریافت دیه طفلی که او هنگام مرگ در شکم داشت به دادگاه رفت…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


بازداشت قاتل فراری در کرمانشاه / کشف عتیقه جان ۲ نفر را گرفتدادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از مرگ دو تن خبر داد که در جست و جوی عتیقه دست به حفاری غیرمجاز زده بودند.

به گزارش  مهر، 30 مرداد سال جاری متهم (به نام ع.ک) پس از درگیری و به قتل رساندن عمدی (مرحوم خ .ر) از محل وقوع جرم متواری می گردد.

 

با دستورات دستگاه قضایی استان در حوزه شهرستان کرمانشاه متهم (به نام ع. ک) دستگیر و با قرار تأمین کیفری متناسب بازداشت گردید و تحقیقات پیرامون موضوع در جریان است.

 

همچنین در همان روز و در حوزه پاسگاه قزانچی روستای ده باغ سه نفر مبادرت به حفاری غیر قانونی جهت کشف اشیای تاریخی و عتیقه نموده اند که پس از ورود به محل حفر شده دونفر از آنان دچار گازگرفتگی می‌گردند.

 

طبق اظهارات افراد منطقه و با حضور به موقع اورژانس در محل حاضرو متأسفانه دو نفر از نامبردگان فوت و دیگری با اعزام به بیمارستان تحت درمان قرار دارد که در این راستا پرونده قضایی در شعبه ویژه بازپرسی تشکیل و تحقیقات پیرامون موضوع در جریان است.

 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------