بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


بازداشت قاتل فراری در کرمانشاه / کشف عتیقه جان ۲ نفر را گرفتدادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از مرگ دو تن خبر داد که در جست و جوی عتیقه دست به حفاری غیرمجاز زده بودند.

به گزارش  مهر، 30 مرداد سال جاری متهم (به نام ع.ک) پس از درگیری و به قتل رساندن عمدی (مرحوم خ .ر) از محل وقوع جرم متواری می گردد.

 

با دستورات دستگاه قضایی استان در حوزه شهرستان کرمانشاه متهم (به نام ع. ک) دستگیر و با قرار تأمین کیفری متناسب بازداشت گردید و تحقیقات پیرامون موضوع در جریان است.

 

همچنین در همان روز و در حوزه پاسگاه قزانچی روستای ده باغ سه نفر مبادرت به حفاری غیر قانونی جهت کشف اشیای تاریخی و عتیقه نموده اند که پس از ورود به محل حفر شده دونفر از آنان دچار گازگرفتگی می‌گردند.

 

طبق اظهارات افراد منطقه و با حضور به موقع اورژانس در محل حاضرو متأسفانه دو نفر از نامبردگان فوت و دیگری با اعزام به بیمارستان تحت درمان قرار دارد که در این راستا پرونده قضایی در شعبه ویژه بازپرسی تشکیل و تحقیقات پیرامون موضوع در جریان است.

 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------