سارق منازل تهران دستگیر شدرئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به دستگیری یک سارق، گفت: این متهم در بازجویی‌های انجام شده به ۳۵ فقره سرقت منزل اعتراف کرد. 

به گزارش میزان، سرهنگ رضا بستو گفت: با شکایت تعدادی از شهروندان منطقه 17 شهرداری در خصوص سرقت لوازم داخلی منازل، طی شب های گذشته، ماموران کلانتری 161 ابوذر ضمن تشکیل پرونده ای در این خصوص به بررسی های میدانی و فنی برای شناسایی سارق یا سارقان پرداختند.

 

وی افزود: در بررسی های انجام شده مشخص شد تمامی سرقت ها از سوی یک سارق حرفه ای صورت گرفته که در تحقیقات بعدی چهره و مشخصات ظاهری این سارق مشخص و نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و متعاقب آن دستور دستگیری متهم صادر شد.

 

سرهنگ بستو گفت: در بررسی های بعدی مخفیگاه متهم در همان محدوده شناسایی و بلافاصله ماموران طی یک اقدام ضربتی به مخفیگاه وی اعزام و او را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

 

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهم در بازجویی صورت گرفته به 35 فقره سرقت منزل اعتراف کرد و در ادامه شناسایی مال باختگان در دستور کار عوامل کلانتری 161 ابوذر قرار گرفت.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------