بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


دستگیری یکی از متهمان حادثه تیراندازی در رامیان/ تسویه حساب شخصی نخستین گمانه زنی علت حادثهدادستان عمومی و انقلاب رامیان از شناسایی یکی از متهمان تیراندازی رامیان خبر داد و گفت : این فرد دستگیر و هم اکنون بازداشت است. 

به گزارش فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان گلستان، جعفر ابراهیم‌نیا در خصوص دستگیری عاملان تیراندازی در شهرستان رامیان با اعلام دستگیری یکی از عاملان این واقعه، اظهار کرد: یکی دیگر از عاملان این حادثه نیز شناسایی شده است که فعلا فراری است.

 

وی ادامه داد: تحقیقات اولیه حاکی از این است که این علت وقوع این حادثه به دلیل یک تسویه حساب شخصی اتفاق افتاده است.

 

دادستان عمومی و انقلاب رامیان با انتقاد از برخی سایت‌ها و کانال‌های خبری درباره بزرگنمایی خبر این حادثه گفت: این حادثه بر خلاف آنچه در برخی رسانه‌ها مطرح شد، درگیری مسلحانه نبود، بلکه فقط ضارب سلاح گرم داشت.

 

ابراهیم‌نیا افزود: در این حادثه یک نفر در اثر برخورد گلوله ساچمه‌ای زخمی شد که پس از انتقال به بیمارستان و اقدامات درمانی، همان روز از بیمارستان مرخص شد و یک نفر دیگر هم که به علت پرت شدن از روی موتورسیکلت مصدوم شده نیز به زودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------