آخرین اخبار حوادث


Default Image

مادر برای تناسب اندام خود در مراسم عروسی دخترش به جراح زیبایی مراجعه کرد،جانش را داد

زن جوان که در آستانه برگزاری مراسم ازدواج دخترش برای تناسب اندام خود را به تیغ جراحی سپرده بود با اشتباه صد درصدی پزشک…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


دستگیری سارق خودروهای مزدا ۳ شرق پایتخترییس کلانتری ۱۲۱ ازتعیقیب و گریز و دستگیری یک سارق حرفه‌ای خودروی مزدا 3 خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمود مالمیر درباره جزییات این خبر گفت: شب گذشته واحد گشت موتور سوار کلانتری به یک دستگاه خودرو مزدا۳ سفید رنگ با یک نفر سرنشین مشکوک شد. پس از استعلام مشخص شد خودرو دارای سابقه سرقت بود و دستور ایست داده شد که راننده به محض مواجهه با پلیس به طرز وحشتناک اقدام به فرار کرد.

 

او ادامه داد:واحد گشت موتور سوار بلافاصله اقدام به تعقیب وی کرد و واحدهای خودرویی کمکی  نیز به سمت محل متواری شدن خودرو اعزام شدند. خودرو مزدا۳ ضمن بی‌توجهی به آژیر و دستور مکرر ایست، تغییر مسیر داد و با حرکات مارپیچ در حرکت خودروهای عبوری اخلال ایجاد می کرد.

 

 رییس کلانتری ۱۲۱ خاطرنشان کرد: نهایتا با توجه به عدم توجه راننده خودرو به اخطار پلیس ، ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک تیرهای هوایی کردند که به علت عدم توقف راننده خودرو و ادامه مسیر به سمت خیابان دماوند با شلیک یک تیر جنگی دیگر به سمت لاستیک عقب و اصابت تیر به لاستیک خودرو حوالی بیمارستان بوعلی پس از برخورد با گاردریل متوقف شد .

 

او با بیان اینکه راننده با رها کردن خودرو به صورت پیاده متواری شد گفت: دربازرسی از متهم یک ابزار دست ساز کشف شد که مخصوص تخریب قفل سوویچ خودروهای مزدا ۳ بود و توسط سارقین حرفه‌ای مورد استفاده قرار می گیرد.

 

  اخبار حوادث ,خبرهای  حوادث , حوادث روز

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------