بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


تندباد با سرعت ۹۰ کیلومتر، موجب قطع ۵۰ درخت و تخریب یکباب منزل مسکونی در همدان شدرئیس ستاد مدیریت بحران شهرداری همدان گفت: وزش تندباد با سرعت 90 کیلومتر بر ساعت که از بامداد جمعه در این شهر آغاز شده، منجر به تخریب یک خانه قدیمی و شکسته شدن 50 اصله درخت در فضای سبز همدان شد. 

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ بیتا روحی، رئیس ستاد مدیریت بحران شهرداری گفت: خوشبختانه تخریب این خانه خسارتی جانی به همراه نداشته است.

 

وی با اعلام اینکه شدت باد روز جمعه منجر به تخریب کامل سقف پل عابر پیاده در بلوار کاشانی و چهار ایستگاه اتوبوس نیز شده است، افزود: به رغم شدت ورزش باد، سازه های نصب شده در سطح شهر آسیب جدی ندیده اند و فقط بنرهای شخصی نصب شده در معابر پاره شده است.

 

روحی خاطرنشان کرد: تمامی گروه های خدمات شهری مناطق چهارگانه شهرداری، در آماده باش کامل هستند.

 

لازم به ذکر است، براساس اطلاعات دریافت شده از سازمان هواشناسی، تا روز دوشنبه ورزش باد در سطح همدان ادامه خواهد یافت، لذا رانندگان از پارک خودرو در زیر درختان، داربست ها و تابلوها خودداری کنند.

 

همچنین فاصله گرفتن از درختان، پناه بردن به مکان های سرپوشیده، فاصله گرفتن از ساختمان های نیمه کاره، خودداری از تردد در پشت بام ها، بالکن و مکان های باز، جهت پیشگیری از حوادث احتمالی به شهروندان توصیه شده است.

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------