آخرین اخبار حوادث


Default Image

مادر برای تناسب اندام خود در مراسم عروسی دخترش به جراح زیبایی مراجعه کرد،جانش را داد

زن جوان که در آستانه برگزاری مراسم ازدواج دخترش برای تناسب اندام خود را به تیغ جراحی سپرده بود با اشتباه صد درصدی پزشک…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


اطلاعات غلطی که پسر کارتن خواب از یک قتل داد/حتی شماره تلفنی که از قاتل داد قلابی بودساعت 17:27 دقیقه پنجشنبه 17 اسفند، پسر نوجوانی به نام «بیژن» راهی کلانتری 109 بهارستان شد وادعا کرد که شاهد قتل دوستش بوده و به‌خاطر عذاب وجدان، نزد پلیس آمده است.

 ایران نوشت:او به مأموران گفت: 10 روز قبل همراه دو نفر از دوستانم به‌ نام‌های میثم و سروش به چهاردانگه رفتیم. در آنجا میثم با سروش دعوایش شد و او را با چاقو کشت. جسد سروش را همانجا رها و بعد‌ هم فرار کردیم ولی میثم تهدید کرد که اگر در این‌باره حرفی بزنم بلایی سرم می‌آورد. من هم که ترسیده بودم، به ناچار سکوت کردم اما عذاب وجدان باعث شد تا تصمیم بگیرم موضوع را با پلیس در میان بگذارم.

 

با توجه به اظهارات پسر 17 ساله، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران دستور تحقیقات تخصصی در رابطه با ادعاهای مطرح شده را صادر کرد.بدین‌ترتیب تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران وارد عمل شده و با حضور در محل جنایت به بررسی پرداختند. اما آنها نه تنها جسدی پیدا نکردند بلکه آثاری از جنایت نیز در محل ندیدند.

 

بررسی‌های تکمیلی نیز نشان داد از زمانی که پسر نوجوان ادعا کرده تا زمان تحقیقات هیچ کشف جسدی به پلیس اعلام نشده بود.از طرفی مشخص شد شماره تلفن همراهی که «بیژن»-پسر نوجوان- به‌عنوان شماره عامل جنایت به پلیس داده بود اعتبار نداشت و درسامانه مخابرات نیز ثبت نشده بود.همچنین کارآگاهان جنایی در تحقیقات خود دریافتند که «بیژن» چند سال قبل خانه را ترک کرده و از آن به بعد در خیابان‌ها سرگردان بوده است. بنابراین با جمع‌بندی نتایج تحقیقات و با توجه به اینکه بیژن زیر 18 سال بود با دستور بازپرس محسن مدیر روستا، پرونده برای رسیدگی به دادسرای ویژه اطفال ارجاع شد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------