آخرین اخبار حوادث


Default Image

تصادف، توزیع کنندگان اسکناس تقلبی را به دام انداخت

رئیس کلانتری 151 یافت آباد از دستگیری دو توزیع کننده اسکناس های جعلی خبر داد. سرهنگ محمدرضا موسوی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین…


چهار خودرو در پارکینگ یک شرکت سوختند  اخبار حوادث,خبرهای   حوادث, حوادث روز
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش گرفتن چهار خودرو در پارکینگ یک ساختمان شرکتی-اداری خبر داد. 

جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آتش سوزی در یک ساختمان اداری در بامداد امروز اظهار کرد: ساعت ۳:۰۳ بامداد امروز حریق یک ساختمان شرکتی-اداری در مسیر غرب به شرق جاده قدیم کرج به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اعلام شد و بلافاصله سه ایستگاه به محل اعزام شدند.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدماتی ایمنی شهر تهران اضافه کرد: این ساختمان ۶ طبقه بود و دو طبقه هم پارکینگ داشت. در طبقه منهای دو ۶ دستگاه خودرو وجود داشت که چهار دستگاه از آنها دچار حریق شدند. این خوردوها شامل دو دستگاه لکسوس، یک دستگاه توسان و یک دستگاه ویتارا بودند.

 

وی با اشاره به اینکه ساختمان دارای نیروی آتش‌نشانی و سیستم اعلام حریق بود گفت:‌ آنها عملیات را آغاز کردند و وقتی آتش نشانان تهران هم رسیدند در عملیات به آنها کمک کردند و آتش خاموش شد و از سرایت آن به سایر خودروها جلوگیری کردند.

 

ملکی اضافه کرد: ۳ خودرو آتش گرفته کاملا سوختند و یک دستگاه لکسوس هم از قسمت جلو دچار آتش سوزی شد.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدماتی ایمنی شهر تهران با اشاره به اینکه این حادثه مصدومیت و تلفات جانی نداشت اظهار کرد: با عملیات سریع و به موقع، آتش خاموش شد و کارشناسان مشغول بررسی علت حادثه هستند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------