چهار خودرو در پارکینگ یک شرکت سوختند
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


چهار خودرو در پارکینگ یک شرکت سوختند  اخبار حوادث,خبرهای   حوادث, حوادث روز
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش گرفتن چهار خودرو در پارکینگ یک ساختمان شرکتی-اداری خبر داد. 

جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آتش سوزی در یک ساختمان اداری در بامداد امروز اظهار کرد: ساعت ۳:۰۳ بامداد امروز حریق یک ساختمان شرکتی-اداری در مسیر غرب به شرق جاده قدیم کرج به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اعلام شد و بلافاصله سه ایستگاه به محل اعزام شدند.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدماتی ایمنی شهر تهران اضافه کرد: این ساختمان ۶ طبقه بود و دو طبقه هم پارکینگ داشت. در طبقه منهای دو ۶ دستگاه خودرو وجود داشت که چهار دستگاه از آنها دچار حریق شدند. این خوردوها شامل دو دستگاه لکسوس، یک دستگاه توسان و یک دستگاه ویتارا بودند.

 

وی با اشاره به اینکه ساختمان دارای نیروی آتش‌نشانی و سیستم اعلام حریق بود گفت:‌ آنها عملیات را آغاز کردند و وقتی آتش نشانان تهران هم رسیدند در عملیات به آنها کمک کردند و آتش خاموش شد و از سرایت آن به سایر خودروها جلوگیری کردند.

 

ملکی اضافه کرد: ۳ خودرو آتش گرفته کاملا سوختند و یک دستگاه لکسوس هم از قسمت جلو دچار آتش سوزی شد.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدماتی ایمنی شهر تهران با اشاره به اینکه این حادثه مصدومیت و تلفات جانی نداشت اظهار کرد: با عملیات سریع و به موقع، آتش خاموش شد و کارشناسان مشغول بررسی علت حادثه هستند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------