آخرین اخبار حوادث


اخبار,اخبار حوادث,زلزله

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴.۶ ریشتر عراق - حوالی مير آباد (آذربايجان غربی) را لرزاند

زلزله ۴.۶ ریشتری حوالی آذربایجان غربی را لرزاند. گزارش مقدماتی زمین‌لرزه بزرگی: ۴.۶ محل وقوع: عراق - حوالی مير آباد…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


قاتل جوان ۳۰ ساله در کمتر از ۱ ساعت دستگیر شدفرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان گفت: جوان 23 ساله ای که مرتکب قتل جوان 30 ساله و مجروحیت جوان 26 ساله با اسلحه شکاری شده بود در کمتر از یک ساعت بعد از وقوع قتل دستگیر شد. 

به گزارش خبرآنلاین از تویسرکان ؛ سرهنگ محمد معصومی، طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: قاتل 23 ساله که به علت اختلاف با مقتول در ساعت 21 روز شنبه به طرف وی و شخص دیگری شلیک کرده بود در کمتر از یک ساعت شناسایی و دستگیر شد، از وی آلت قتاله نیز کشف شده است.

 

وی اظهار داشت: برابر تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک مورد واژگونی موتورسیکلت در روستاهای حوزه پاسگاه بخش قلقل رود تویسرکان عوامل گشت پاسگاه به محل اعزام شدند.

 

سرهنگ معصومی ادامه داد: ماموران پاسگاه پس از حضور در صحنه با جسد بی جان جوانی 30 ساله و پیکر مجروح جوانی 26 ساله دیگری مواجه شدند که در حین خروج از باغ با یک دستگاه موتور سیکلت به وسیله اسلحه شکاری مورد اصابت قرارگرفته اند لذا با توجه به حساسیت موضوع سریعا تیم ویژه ای از ماموران مجرب پلیس آگاهی و پاسگاه فرسفج وارد عمل شده و تحقیقات جهت شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان آغاز شد.

 

وی خاطرنشان کرد: پس از شناسایی هویت قاتل، محل اختفاء وی مورد شناسایی و توسط پلیس محاصره شد و ماموران خبره انتظامی شهرستان طی عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه قاتل را در مخفیگاهش دستگیر و یک قبضه اسلحه شکاری از منزل وی کشف و متهم برای انجام اقدامات بعدی و بازجویی به پلیس آگاهی منتقل شد.

 

فرمانده انتظامی تویسرکان گفت: متهم در پلیس آگاهی مورد بازجویی های فنی و تخصصی متعدد قرار گرفت که نامبرده با توجه به تناقض گویی در اظهارات و با مشاهده دلایل و قرائن موجود در نهایت لب به اعتراف گشود و به ارتکاب قتل با اسلحه شکاری اعتراف کرد.

 

وی افزود: قاتل پس از اعتراف به قتل اظهار داشت، به دلیل اختلاف با مقتول با شلیک تیرهوایی به وسیله اسلحه شکاری مجوز دار، قصد ترساندن وی را داشته که به دلیل تاریکی هوا تیر به راکبین موتورسیکلت برخورد کرده و قاتل پس از مشاهده صحنه سریعا از محل متواری شده است.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------