آخرین اخبار حوادث


Default Image

یک پرونده جنایی در مشهد/دخترم مرده؟خب دفنش کنید،جنازه اش را هم نمی خواهم ببینم

اوایل بامداد بیست و یکم تیر،خبر کشف جسد دختر 20 ساله در آسانسور یک مجتمع مسکونی به بازپرس شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


دیگر زورم به پسرم نمی رسید ، او را کشتم و به چاهی در شورآباد انداختم + عکساین پدر که از دست کتکاری های فرزندش خسته شده بود در یک نقشه مجرمانه دست به قتل پسرش با شلیک دو گلوله زد و پس از دو روز خود را به پلیس معرفی کرد. 

به گزارش رکنا، ساعت 21:45 دقیقه شنبه 25 شهریور ماه امسال مرد در تماس با پلیس  از قتل  فرزندش خبر داد.

 

بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری 170 کهریزک به خانه این مرد در منطقه قاسم آباد رفته و پدر خانواده را که ناصر 49 ساله است دستگیر کردند.

 

ناصر در تحقیقات ابتدایی به ماموران گفت: ساعت 4:30 ظهر پنج شنبه پسرم مهدی 25 ساله را با شلیک دو گلوله به قتل رسانده و سپس جسدش را داخل یک چاه انداختم و پس از دو روز به خاطر عذاب وجدانی که دارم تصمیم گرفتم خودم را تسلیم پلیس کنم.

 

همین کافی بود تا تیمی از ماموارن اداره 10 پلیس آگاهی تهران به دستور رییس شعبه 101 دادگاه کهریزک برای تحقیقات ویژه وارد عمل شوند.

  اخبارحوادث ,خبرهای حوادث, قتل

کارآگاهان در گام نخست ناصر را هدف تحقیق قرار دادند و وی گفت: پسرم مهدی از 12 سالگی خیلی عصبانی و پرخاشگر بود و در 3 ، 4 سال اخیر دیگر قدرت مقابله با او را نداشتم و پسرم بارها من، مادر و خواهرش را به باد کتک می گرفت و در این مدت در برابر رفتارهای پسرم سکوت می کردیم اما دیگر خسته شدم تا اینکه از 2 ماه قبل تصمیم به قتل پسرم گرفتم.

 

وی افزود: برای اجرای نقشه ام ابتدا یک اسلحه کلت کمری خریدم و روز پنج شنبه 23 شهریور ماه در یک حال کار در یک ساختمان نیمه کاره بودم و پسرم نیز آنجا بود و منتظر ماندم تا همه کارگرها از ساختمان خارج شوند سپس پسرم را به سمت چاه کشاندم و در آنجا با شلیک دو گلوله به زندگی اش پایان دادم و پس از آن جسد را داخل چاه انداخته و در آن را پوشاندم.

 

اداره دهم

کارآگاهان در این مرحله به ساختمان نیمه کاره در منطقه شورآباد رفته و پس از هماهنگی با مقام قضایی تیمی از ماموران سازمان آتش نشانی با حضور در محل در ساعت 30 دقیقه بامداد عملیات بیرون کشیدن جسد اغاز شد و ساعت 3:30 دقیقه بامداد جسد مهدی از عمق 14 متری خارج کردند.

 

سرهنگ حمید مکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران گفت : با توجه به اعتراف متهم به ارتکاب جنایت  و کشف اسلحه در محل ارتکاب جنایت ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و جسد مقتول نیز برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شده است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------