آخرین اخبار حوادث


Default Image

یک پرونده جنایی در مشهد/دخترم مرده؟خب دفنش کنید،جنازه اش را هم نمی خواهم ببینم

اوایل بامداد بیست و یکم تیر،خبر کشف جسد دختر 20 ساله در آسانسور یک مجتمع مسکونی به بازپرس شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


تعداد مصدومان واژگونی اتوبوس در گردنه حیران به 27 نفر رسیدسرپرست سازمان اورژانس کشور آمار مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس در گردنه حیران را 27 نفر اعلام کرد. 

پیرحسین کولیوند در گفت و گو با ایسنا، در مورد جزئیات تکمیلی حادثه واژگونی اتوبوس در آستارا اظهار کرد: تعداد دقیق مصدومان این حادثه به 27 نفر رسید و حال یکی از این مصدمان بد گزارش شده است.

 

سرپرست سازمان اورژانس کشور اضافه کرد: مصدومان با ۵ آمبولانس و ۱ دستگاه اتوبوس آمبولانس به بیمارستان های فاطمی و نمین اردبیل منتقل شدند.

 

به گزارش ایسنا، حوالی ساعت 10 امروز(یکشنبه) یک دستگاه اتوبوس در محدوده گردنه حیران در محور اردبیل-آستارا واژگون شد و پس از آن نیروهای اورژانس و هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

 

پیش از این پیر حسین کولیوند، سرپرست سازمان اورژانس کشور از مصدومیت احتمالی 16 و شاهین فتحی ، معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر از مصدومیت احتمالی 20 نفر خبر داده بودند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------