آخرین اخبار حوادث


Default Image

یک پرونده جنایی در مشهد/دخترم مرده؟خب دفنش کنید،جنازه اش را هم نمی خواهم ببینم

اوایل بامداد بیست و یکم تیر،خبر کشف جسد دختر 20 ساله در آسانسور یک مجتمع مسکونی به بازپرس شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


زوج روسی ۳۰ نفر را کشتند و خوردند  اخبار حوادث ,خبرهای حوادث , حوادث روز

پلیس روسیه از دستگیری یک زوج به اتهام آدمخواری خبر داد.این زوج پس از کشتن ۳۰ نفر از گوشت و اعضای بدن آنها مصرف می‌کردند. 

آنها همچنین قسمت‌هایی از بدن قربانیان را برای استفاده‌های بعدی در فریزر نگهداری می‌کردند. پلیس روسیه با اعلام خبر دستگیری این دو متهم گفت: این دو نفر مسئول قتل ۳۰ تن هستند هرچند تاکنون تنها هفت قربانی شناسایی شده‌اند.

 

این زوج همچنین اعتراف کرده‌اند که از‌ سال ۱۹۹۹ پس از ربودن قربانیان و کشتن آنان از گوشتشان مصرف کرده‌اند و همچنین بخش‌هایی از بدن قربانیان را در فریزر نگهداری می‌کردند. پلیس پس از کشف یک گوشی همراه که حاوی تصاویری از متهم همراه با جسد مثله‌شده یک زن بود، او را شناسایی کرد، هر چند متهم ابتدا این اتهام را رد کرد. به گزارش راشا تودی، پلیس درحال بررسی جزییات بیشتر این پرونده هولناک است.

 

 اخبار حوادث  - شهروند 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------