آخرین اخبار حوادث


اخبار,اخبار حوادث,زلزله

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۴.۶ ریشتر عراق - حوالی مير آباد (آذربايجان غربی) را لرزاند

زلزله ۴.۶ ریشتری حوالی آذربایجان غربی را لرزاند. گزارش مقدماتی زمین‌لرزه بزرگی: ۴.۶ محل وقوع: عراق - حوالی مير آباد…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ردپای زن جوان در اسیدپاشی روی پیرزن بیمارزن جوان در جریان اسیدپاشی مردان نقابدار روی پیرزنی در غرب تهران بازداشت شد.

 به گزارش جام‌جم، مرداد امسال زنی 73 ساله پس از خارج شدن از مطب پزشکی در غرب تهران هدف اسیدپاشی راکبان نقابدار یک موتورسیکلت قرار گرفت. اهالی متوجه ماجرا شدند و او را به بیمارستان منتقل کردند. بعداز این حادثه فرزندان او با حضوردر شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران نزد بازپرس محسن مدیرروستا، شکایت کردند.

 

با تحقیق از دو فرزند قربانی اسیدپاشی معلوم شد آنها به مستاجر قبلی مادرشان که با وی اختلاف داشته واورا به مرگ وآتش زدن خانه اش تهدید کرده بود، مظنون هستند.

 

مرد مستاجر برای تحقیقات به پلیس آگاهی فراخوانده شد. او در جریان تحقیقات گفته بود با شاکی و خانواده‌اش اختلاف‌هایی داشته اما اسیدپاش‌ها را اجیر نکرده است.

 

ماموران اداره 16 پلیس آگاهی در حال تحقیق بودند که معلوم شد این مرد در حادثه اسیدپاشی نقشی نداشته است.

 

در این مرحله، این فرضیه پلیسی که ممکن است، فردی آشنا آن دو اسیدپاش را اجیر کرده باشد، قوت گرفت و ماموران سپس به زنی که با پیرزن اختلاف داشت مشکوک شده و او را بازداشت کردند.

 

متهم دیروز در تحقیقات منکر این اسیدپاشی شد. با وجود انکار این زن اما شواهدپرونده علیه اوست. وی با دستور قضایی در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دو اسیدپاش فراری ادامه دارد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------