آخرین اخبار حوادث


اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

دستگیری ضارب زنان تهرانی

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که در چند روز گذشته اقدام به جرح زنان به وسیله یک جسم تیز کرده بود، خبرداد. به…


سارق مسلح بانک ملی شعبه نعمت آباد تهران دستگیر شد /عکسسرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: فردی که قصد سرقت از بانک ملی شعبه نعمت آباد داشت در کمتر از 3 دقیقه شناسایی و دستگیر شد.

 به گزارش ایرنا، سرهنگ منصور حمیدوند روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: ساعت 7 و 45 صبح امروز مردی 51 ساله با هدف سرقت مسلحانه وارد بانک ملی شعبه نعمت آباد شد و پس از شلیک یک تیر هوایی و تهدید رئیس شعبه، 70 میلیون تومان ایران چک را از گاوصندوق سرقت کرد.

 

وی ادامه داد: سارق پس از برداشت ایران چک ها برای باز کردن قفلی که خود هنگام ورود به بانک به روی درب بانک انداخته بود دچار مشکل شد و ماموران پلیس با استفاده از این فرصت موفق به دستگیری این سارق شدند.

 

به گفته سرهنگ حمیدوند، ماموران کمتر از 3 دقیقه پس از تماس شاهدان عینی در صحنه حاضر و موفق به دستگیری این سارق شدند.

 

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه سارق دستگیر شده سابقه دارنیست، گفت: فرد دستگیر شده بدون همدست و با یک دستگاه موتورسیکلت خود را به بانک رسانده بود.

 

سرهنگ حمیدوند خاطرنشان کرد: تحقیقات تکمیلی در خصوص این سرقت مسلحانه از این سارق در حال انجام است.

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------