آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,ترزا می

ترزا می نخست وزیر بریتانیا باقی ماند

در رای‌گیری که در پارلمان انگلیس انجام شد، نمایندگان با عدم رای اعتماد به دولت نخست وزیر موافقت نکردند. به گزارش فارس، اکثریت نمایندگان…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


انتقاد دوباره ترامپ از رسانه‌های جعلیاخبار,اخبار بین الملل,ترامپ و پوتین

رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر به انتقاد از برخی رسانه‌های این کشور پرداخت.

به گزارش تسنیم، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا شش روز بعد از دیدار با ولادیمیر پوتین، همتای روسی خود بار دیگر به انتقاد از برخی رسانه ها  و متهم کردن آنها به  گزارش نادرست این دیدار پرداخت.

 

ترامپ در پیامی توییتری نوشت: من جلسه بسیار خوبی با پوتین داشتم و رسانه های دروغین از تمام انرژی خود  برای تلاش و بی اعتبار کردن آن استفاده کردن. (این کار) برای کشور ما بسیار بد است.

 

رئیس جمهوری آمریکا یکشنبه هفته گذشته نیز بار دیگر از رسانه‌ها برای آنچه وی عدم پوشش مناسب نشست تاریخی وی با رهبر کره شمالی خوانده، انتقاد کرده بود.

 

ترامپ دراین باره در توییتی نوشته بود: در ۹ ماه گذشته راکت یا موشکی از طرف کره شمالی شلیک نشده، هیچ آزمایش هسته‌ای صورت نگرفته و ما گروگان‌های خود را (به کشور) بازگردانده‌ایم. چه کسی می‌داند در انتهای چه اتفاقی خواهد افتاد اما چرا رسانه‌های جعلی هیچ صحبتی درمورد این واقعیتهای خارق العاده انجام نمی‌دهند؟ چون این رسانه‌ها جعلی هستند.

 

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------