آخرین اخبار بین الملل


اخبار بین الملل ,خبرهای بین الملل , کوشنر

کوشنر: طرح صلح آمریکا برای خاورمیانه به زودی منتشر می‌شود

«شما لیاقت داشتن آینده‌ای درخشان را دارید. اکنون هم برای اسرائیلی‌ها و هم فلسطینی‌ها زمان آن فرار رسیده از رهبرانشان حمایت کنند تا آنها خود…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


کشف و خنثی سازی عملیات بزرگ تروریستی در سن‌پترزبورگاخبار,اخبار بین الملل,پلیس روسیه

سازمان امنیت فدرال روسیه (اف بی اس) از شناسایی و خنثی سازی عملیاتی تروریستی در سن‌پترزبورگ در آستانه وقوع آن خبر داد.

به گزارش ایسنا از ریانووستی، این عملیات توسط گروه داعش طرح ریزی شده بود و فرماندهی آن خارج از کشور توسط گروه داعش به کمک پیام رسان تلگرام در دست اجرا بود.

به گفته سازمان امنیت فدرال روسیه، قرار بود فردا ۱۶ دسامبر یکی از مکان‌های مذهبی در سن‌پترزبورگ منفجر شود، همچنین چندین بمب دست ساز نیز همزمان در مکان‌های عمومی حمل و نقل منفجر شود.

 

بر این اساس در دو روز گذشته در این خصوص هفت نفر از تروریست‌های داعشی بازداشت شدند که از آنان مقادیری سلاح، مواد منفجره، مهامات، سلاح‌های خودکار، جزوه‌های تبلیغی و تجهیزات آزمایشگاهی ساخت و تولید بمب کشف و ضبط شده است.

 

پیشتر الکساندر بورتنیکوف، رئیس سازمان امنیت فدرال روسیه گفته بود که در سال ۲۰۱۷ میلادی تاکنون ۱۸ حمله تروریستی بزرگ در روسیه شناسایی و خنثی شده است که توسط شهروندان کشورهای آسیای میانه در روسیه طرح ریزی شده بود.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------