آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,کمربندهای انتحاری

طالبان چگونه از کودکان برای عملیات انتحاری استفاده می‌کند

پسر 14 ساله‌ای روی زمین زندان چمباتمه زده بود و بیت‌های شعری به زبان پشتو را با صدای زیبایی زیر لب می‌خواند. آنچه زیر لب زمزمه می‌کرد،…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ارتش سوریه مواضع جبهه النصره در حومه ادلب و حماه را هدف قرار داد



اخبار,اخبار بین الملل,ارتش سوریه

ارتش سوریه امروز (پنجشنبه) مواضع تروریست های وابسته به گروه «جبهه النصره» در حومه ادلب و حماه در شمال سوریه را هدف حملات خود قرار داد و خسارت های مالی و جانی به آنها وارد کرد.

به گزارش ایرنا، آن طور که خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) گزارش داد، ارتش سوریه مواضع گروه موسوم به «گردان های عزت» را که در منطقه «المصاصنه» در حومه حماه سنگر گرفته بودند و اقدام به تک تیراندازی می کردند، هدف حملات خود قرار داد که طی آن یک تروریست به هلاکت رسید.

 

دیشب نیز نیروهای ارتش سوریه به مواضع جبهه النصره که مشغول حفر خندق و ساخت سنگر در حومه شمالی حماه بودند، حمله کردند و تعدادی از تروریست ها را به هلاکت رساند.

 

بر اساس این گزارش، در حومه جنوبی ادلب نیز به مقر فرماندهی نیروهای جبهه النصره واقع در روستای «التمانعه» حمله شد که همه تروریست های حاضر در آن کشته شدند.

 

سانا گزارش داد که بیشتر گروه های کوچک وابسته به جبهه النصره که در حومه حماه و ادلب مستقر هستند عمدتا از خاک ترکیه وارد سوریه می شوند و از سوی کشورهای غربی و منطقه ای حمایت می شوند.

 

دولت سوریه در تدارک پاکسازی باقیمانده خاک این کشور از حضور گروه های تروریستی در بخش های شمال غربی و استان ادلب و اطراف آن است.

 

از ادلب به عنوان پایگاه اصلی و باقیمانده مخالفان مسلح و تروریست ها در سوریه یاد می شود که قرار است دولت سوریه به زودی عملیات برای آزادی آن را آغاز کند.

 

اکنون برخی حامیان غربی - عربی تروریست ها و رژیم صهیونیستی تلاش دارند تا مانع عملیات ارتش سوریه علیه 146 هزار تروریست مستقر در ادلب و اطراف آن شوند.

 

آخرین حربه حامیان تروریست ها و برخی کشورهای غربی مطرح کردن مسایل انساندوستانه در ارتباط با عملیات ادلب نظیر موج جدید آوارگی ، بازنشدن مدارس و کشته و زخمی شدن غیرنظامیان در این عمیات است.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------



----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------