آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

پمپئو با وزیر دفاع قطر دیدار کرد

وزیر خارجه آمریکا روز چهارشنبه با معاون نخست وزیر و وزیر دفاع قطر دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش ایرنا، دیدار مایکل پمپئو روز چهارشنبه با…


پامپئو ۷۲ ساعت به بن سلمان درباره خاشقجی فرصت داده استاخبار,اخبار بین الملل,مایک پامپئو و محمد بن سلمان

منابع آمریکایی با اشاره به نشست پرتنش سه شنبه گذشته میان ولیعهد عربستان و وزیر خارجه آمریکا فاش کردند که پمپئو ۷۲ ساعت به بن سلمان فرصت داده تا پرونده جمال خاشقجی را مختومه کند.

به گزارش مهر به نقل از الجزیره، تارنمای آکسیوس اعلام کرد که مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا به محمد بن سلمان ولیعهد عربستان ۷۲ ساعت مهلت داده است تا روند تحقیقات درباره کشته شدن جمال خاشقجی را پایان دهد.

 

این پایگاه خبری آمریکایی به نقل از یک منبع آگاه فاش کرد که پمپئو در جریان نشست روز سه شنبه در ریاض به محمد بن سلمان فقط ۷۲ ساعت فرصت داده است تا درباره کشته شدن خاشقجی تحقیق به عمل آورد.

 

وزیر خارجه آمریکا اعلام کرده است که با توجه به فشار فزاینده جهانی فرصت محدودی در برخورد با این موضوع وجود دارد.

 

پمپئو به محمد بن سلمان درباره مخاطرات نابودی جایگاه عربستان در سطح بین الملل در صورتی که ابهام پرونده خاشقجی مشخص نشود، هشدار داده است.

 

به نوشته این پایگاه خبری آمریکایی؛ با وجود تصاویری که پمپئو و بن سلمان لبخند بر لب دارند اما گفتگوهای آنها همراه با تنش بسیار بوده است.

 


تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------