ترامپ: به سوالات بازرس ویژه دخالت روسیه در انتخابات پاسخ دادماخبار,اخبار بین الملل,دونالد ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه گفت به سوالات مکتوب بازرس پرونده دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ پاسخ داده است.

به گزارش فارس، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه گفت به سوالات مکتوب «رابرت مولر»، بازرس ویژه پرونده تحقیقات درباره دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا پاسخ داده است. 

 

به نوشته رویترز، ترامپ که در جمع خبرنگاران کاخ سفید حضور داشت گفت که پاسخ سوالات را خودش نوشته و نه وکلایش. او گفت: «از من چند سوال پرسیده شده بود. خیلی ساده به آنها پاسخ دادم.»

 

دونالد ترامپ پیش از این اتهام تبانی با روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا را که به پیروزی او در انتخابات منجر شد، رد کرده است.

 

سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا نظر دیگری دارند و ادعا کرده‌اند روسیه با راهکارهای مختلف اعم از تبلیغات و هجمه‌های رسانه‌ها به ضرر «هیلاری کلینتون»، نماینده حزب دموکرات وارد عمل شده است. 

 

ترامپ در دوران کارزار انتخاباتی از ارتباط با روسیه و همکاری با این کشور در پرونده سوریه حمایت کرده بود. 

 


تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------