آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , بن سلمان و بن زاید

مچ بند قرمز در دست بن سلمان و بن زاید چه پیامی دارد؟

خبرگزاری رسمی عربستان سعودی تصویری از ولیعهد این کشور به همراه ولیعهد ابوظبی منتشر کرد که هر دو مچ بند قرمز به دست بسته بودند. به گزارش…


سازمان‌ملل: کره‌شمالی ۱۱۱ میلیون دلار کمک‌ بشردوستانه نیاز دارداخبار,اخبار بین الملل,سازمان‌ملل

دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل در گزارشی اعلام کرد: کره‌شمالی در سال آینده میلادی ۱۱۱ میلیون دلار کمک‌ بشردوستانه نیاز دارد.

به گزارش مهر به نقل از یونهاپ، سازمان ملل متحد امروز چهارشنبه اعلام کرد که کره‌شمالی در سال آینده به ۱۱۱ میلیون دلار کمک‌ بشردوستانه نیاز خواهد داشت.

 

گزارش منتشره امروز دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل، دلیل لزوم ارسال کمک های مذکور به کره شمالی را اعمال تحریم های بین المللی علیه این کشور عنوان کرده است.

 

سازمان ملل در گزارش برآورد سال آینده خود از وضعیت معیشت جهان اعلام کرده است که ۶ میلیون نفر در کره شمالی به کمک‌های بشردوستانه نیازمند خواهند بود.

 

در گزارش این دفتر همچنین اعلام شده است که شرایط امنیت غذائی در کره شمالی به دلیل موج گرمای هوا و وقوع سیل در سال ۲۰۱۸ وخیم‌تر نیز شده است.

 


----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------