آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای  بین الملل ,پادشان بحرین

دیدار پادشاه بحرین با رییس کمیته اطلاعات مجلس سنای آمریکا

پادشان بحرین با رییس کمیته اطلاعات سنای آمریکا درباره روابط دو کشور و موضوعات منطقه‌ای و بین‌المللی مشترک بحث و رایزنی کردند. به گزارش…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


لیبرمن: حماس قصد دارد از جنوب لبنان به ما حمله کنداخبار,اخبار بین الملل,لیبرمن

وزیر جنگ رژیم اشغالگر قدس ادعا کرد که «حماس» در تلاش است با تقویت مواضع خود در جنوب لبنان به این رژیم حمله کند.

به گزارش مهر به نقل از رسانه صهیونیستی جروزالم پُست، «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ رژیم اشغالگر قدس ادعا کرد که «حماس» در تلاش است با تقویت مواضع خود در جنوب لبنان به این رژیم حمله کند.

 

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در اظهاراتی اعلام کرد: باید درک کرد از آنجائیکه حماس در شرایط کنونی نمی تواند حملات خود علیه ما را از نوار غزه به انجام برساند، تلاش می کند تا از کرانه باختری و حتی مناطق جدیدی در جنوب لبنان به این کار مبادرت نماید.

 

وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی روابط رو به رشد حماس و حزب الله لبنان را با دقت زیر نظر دارد، اضافه کرد: روابط میان صالح العارونی از مقامات ارشد حماس با نصر الله (سید حسن نصر الله دبیرکل جنبش مقاومت حزب الله لبنان) موضوعی است که ما آن را به دقت دنبال می کنیم و به هر رویدادی نیز پاسخ مقتضی خواهیم داد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------