آخرین اخبار بین الملل


اخبار بین الملل ,خبرهای  بین الملل, کاخ سفید

کاخ سفید استخدام مجدد مشاور سابق ترامپ را بررسی می‌کند

نشریه پولتیکو روز شنبه گزارش داد که جان کلی، رئیس دفتر کاخ سفید به معاونین گفته است که مذاکراتی در رابطه با استخدام جان مک‌انتی برای سمتی…
عرفانی زاده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ترامپ: روسیه به رویای اختلاف‌افکنی در آمریکا دست یافته استاخبار,اخبار بین الملل,ترامپ

ترامپ امروز در پیامی اعلام کرد: اگر هدف روسیه اختلاف افکنی، آشوب و به هم ریختگی در آمریکا بود، با این همه جلسه های استماع، تحقیقات و تنفرهای حزبی ایجاد شده به رویاهای خود دست یافته است.

به گزارش مهر، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز یکشنبه از اختلافات داخلی در این کشور به عنوان عامل موفقیت روسیه نام برد.

 

رئیس جمهوری آمریکا در این پیام اعلام کرد: اگر هدف روسیه اختلاف افکنی، آشوب و به هم ریختگی در داخل آمریکا بود، با این همه جلسه های استماع، تحقیقات و تنفرهای حزبی ایجاد شده به رویاهای خود دست یافته است.

 

لازم به ذکر است، ترامپ اعلام کرده است که جنجال ها درباره دخالت ادعائی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ این کشور با هدف آسیب رساندن به وی و دولت او بوده و لذا فاقد اعتبار می باشد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------