آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,تیراندازی مرگبار در استراسبورگ فرانسه

تیراندازی مرگبار در استراسبورگ فرانسه/ ۲ کشته و ۱۱ زخمی

در حادثه تیراندازی در شهر استراسبورگ فرانسه در نزدیکی بازار کریسمس، دو نفر کشته و ۱۱ نفر زخمی شدند. به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری…


بلومبرگ: عربستانی‌ها از اقدامات اقتصادی محمدبن سلمان خشمگین هستنداخبار,اخبار بین الملل,محمد بن سلمان

خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرد که عربستانی‌ها از اقدامات اقتصادی محمد بن سلمان خشمگین هستند.

به گزارش ایسنا، خبرگزاری بلومبرگ در گزارشی اعلام کرد: در طول چند دهه عربستان میانه‌روترین کشور در سازمان اوپک بوده و با تلاش‌های ونزوئلا و ایران برای افزایش قیمت نفت مقابله کرد، اما به نظر می‌رسد که این نقش تغییر بسیار زیادی کرده است.

 

بلومبرگ به نقل از خالد الفالح، وزیر نیروی عربستان اعلام کرد: عربستان به این نیاز دارد که قیمت یک بشکه نفت از ۷۰ دلار به جای ۶۰ دلار ثابت شود. باید روند کاهش تولید برای یک سال ادامه داشته باشد؛ حتی اگر موجب کاهش عرضه شود.

 

این خبرگزاری اعلام کرد: عربستان با آغاز برنامه‌های اصلاحات اقتصادی "۲۰۳۰" محمد بن سلمان، ولیعهد این کشور با فشارهای بی‌سابقه‌ای روبروست. درآمدهای اضافی که وارد بودجه عربستان خواهد شد، در کاهش برخی تدابیر ریاضتی محمد بن سلمان برای مهار خشم عمومی و دستیابی به تأیید مردمی نقش خواهد داشت. محمد بن سلمان و طرح‌هایش برای اصلاح عربستان با سخت‌ترین و خطرناک‌ترین راه مواجه هستند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------