آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,مکرون

مکرون: عجله در خروج از سوریه اشتباه است

رئیس‌جمهور فرانسه در یک سخنرانی در جمع نظامیان این کشور گفت فرانسه به حضور نظامی خود در غرب آسیا ادامه می‌دهد و خروج عجولانه از منطقه را…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ترامپ: زمان نشست من با رهبر کره شمالی در دست بررسی است/ دیدار خوب و همراه با احترام خواهد بوداخبار,اخبار بین الملل,ترامپ و کیم جونگ اون

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ضمن قدردانی از چین "بخاطر کمک‌هایش در ارتباط با بحران کره شمالی" اظهار کرد: نشست‌هایی میان او و کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در دست برنامه ریزی قرار دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ در اظهاراتش درباره چین گفت: آنها حقیقتا کمک بزرگی به ما در ارتباط با کره شمالی کرده‌اند و عملکرد واقعا چشمگیری در کمک به ما برای دستیابی به یک نوع راه حل داشته‌اند.

 

ترامپ در ادامه تاکید کرد: در حال حاضر نشست‌هایی میان من و کیم جونگ اون در دست برنامه ریزی قرار دارد. من فکر می‌کنم که چنین چیزی بسیار چشمگیر خواهد بود و من فکر می‌کنم که ما قرار است با احترام فراوانی به این نشست‌ها برویم و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

 

رئیس جمهور آمریکا در ادامه نیز گفت، مذاکرات تجاری میان واشنگتن و پکن به خوبی پیش می‌رود. این اظهار نظر ترامپ با سخنان مقام‌های چینی درباره این مناقشه تجاری که دو کشور را در آستانه یک جنگ تجاری قرار داده، مغایر است.

 

ترامپ بیان کرد: ما خیلی خوب با یکدیگر تعامل داریم و فکر می‌کنم که قرار است یک سری کارهای بزرگ انجام دهیم.

 

او گفت: خلاصی پیدا کردن از سلاح‌های هسته‌ای کره شمالی هم برای آنها خیلی خوب است و هم برای همه.

 

این در حالی است که ترامپ روز دوشنبه گفته بود که برنامه ریزی کرده تا با کیم جونگ اون در ماه مه یا اوایل ژوئن آینده دیدار کند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------