آخرین اخبار بین الملل


اخبار بین الملل ,خبرهای  بین الملل ,کاخ سفید

کاخ سفید: تا کره‌شمالی عملا خلع تسلیحات اتمی نشود،‌ تحریم‌ها را کاهش نمی‌دهیم

کاخ سفید تاکید کرد، تا زمانی که کره شمالی اقدامات مشخص و قطعی در رابطه با خلع تسلیحات اتمی انجام ندهد، آمریکا تحریم‌های خود علیه پیونگ یانگ…
عرفانی زاده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


پسکوف: تحریم‌های واشنگتن علیه مسکو تهاجم اقتصادی بین‌المللی استاخبار,اخبار بین الملل,دیمیتری پسکوف

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد: تحریم‌های اخیر واشنگتن علیه مسکو به دلیل تحولات سوریه نیست؛ بلکه تهاجم اقتصادی بین‌المللی به شمار می آید.

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز دوشنبه در اظهاراتی اعلام کرد: تحریم های اخیر واشنگتن علیه مسکو به دلیل تحولات سوریه نیست؛ بلکه تهاجم اقتصادی بین المللی به شمار می آید.

 

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه در این خصوص اعلام کرد: مسکو به تلاش های خود برای اطمینان از ثبات در اوضاع اقتصادی این کشور در برابر تحریم های آمریکا ادامه خواهد داد.

 

دیمیتری پسکوف تصریح کرد: اقدامات ما در این راستا، بر منافع روسیه منطبق خواهد بود.

 

وی در ادامه افزود: امیدواریم علیرغم آسیب های وارده به روابط دو کشور توسط واشنگتن، بتوان ارتباط هائی را برقرار کرد.

 

این مقام روس درباره تهاجم سه کشور غربی به سوریه نیز گفت: حمله اخیر به سوریه اقدامی متخاصمانه و نقض قوانین بین الملی بود. مواضع روسیه در این خصوص روشن است و ما بارها آن را به روشنی اعلام کرده ایم.

 

پسکوف درخصوص دیدار رؤسای جمهوری دو کشور نیز افزود: همانطور که طرفین در جریان تماس تلفنی اخیر نیز عنوان کردند، در حال حاضر هیچ بحثی از دیدار میان رؤسای جمهوری دو کشور مطرح نیست.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------