آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,ترامپ

ترامپ: دموکرات‌ها فقط به فکر انتخابات هستند

دونالد ترامپ در سلسله توئیت‌هایی حملات شدیدی را علیه نانسی پلوسی، رهبر حزب دموکرات کرد. به گزارش مهر، «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا با…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


پسکوف: تحریم‌های واشنگتن علیه مسکو تهاجم اقتصادی بین‌المللی استاخبار,اخبار بین الملل,دیمیتری پسکوف

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد: تحریم‌های اخیر واشنگتن علیه مسکو به دلیل تحولات سوریه نیست؛ بلکه تهاجم اقتصادی بین‌المللی به شمار می آید.

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز دوشنبه در اظهاراتی اعلام کرد: تحریم های اخیر واشنگتن علیه مسکو به دلیل تحولات سوریه نیست؛ بلکه تهاجم اقتصادی بین المللی به شمار می آید.

 

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه در این خصوص اعلام کرد: مسکو به تلاش های خود برای اطمینان از ثبات در اوضاع اقتصادی این کشور در برابر تحریم های آمریکا ادامه خواهد داد.

 

دیمیتری پسکوف تصریح کرد: اقدامات ما در این راستا، بر منافع روسیه منطبق خواهد بود.

 

وی در ادامه افزود: امیدواریم علیرغم آسیب های وارده به روابط دو کشور توسط واشنگتن، بتوان ارتباط هائی را برقرار کرد.

 

این مقام روس درباره تهاجم سه کشور غربی به سوریه نیز گفت: حمله اخیر به سوریه اقدامی متخاصمانه و نقض قوانین بین الملی بود. مواضع روسیه در این خصوص روشن است و ما بارها آن را به روشنی اعلام کرده ایم.

 

پسکوف درخصوص دیدار رؤسای جمهوری دو کشور نیز افزود: همانطور که طرفین در جریان تماس تلفنی اخیر نیز عنوان کردند، در حال حاضر هیچ بحثی از دیدار میان رؤسای جمهوری دو کشور مطرح نیست.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------