آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,جارد کوشنر در عربستان

کوشنر: بن سلمان در پرونده خاشقجی جدیت و شفافیت نشان دهد

مشاور و داماد رئیس جمهوری آمریکا تاکید کرد که عربستان سعودی همپیمانی مهم برای ایالات متحده است. به گزارش ایسنا به نقل از اسکای نیوز، جارد…


پسکوف: تحریم‌های واشنگتن علیه مسکو تهاجم اقتصادی بین‌المللی استاخبار,اخبار بین الملل,دیمیتری پسکوف

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد: تحریم‌های اخیر واشنگتن علیه مسکو به دلیل تحولات سوریه نیست؛ بلکه تهاجم اقتصادی بین‌المللی به شمار می آید.

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز دوشنبه در اظهاراتی اعلام کرد: تحریم های اخیر واشنگتن علیه مسکو به دلیل تحولات سوریه نیست؛ بلکه تهاجم اقتصادی بین المللی به شمار می آید.

 

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه در این خصوص اعلام کرد: مسکو به تلاش های خود برای اطمینان از ثبات در اوضاع اقتصادی این کشور در برابر تحریم های آمریکا ادامه خواهد داد.

 

دیمیتری پسکوف تصریح کرد: اقدامات ما در این راستا، بر منافع روسیه منطبق خواهد بود.

 

وی در ادامه افزود: امیدواریم علیرغم آسیب های وارده به روابط دو کشور توسط واشنگتن، بتوان ارتباط هائی را برقرار کرد.

 

این مقام روس درباره تهاجم سه کشور غربی به سوریه نیز گفت: حمله اخیر به سوریه اقدامی متخاصمانه و نقض قوانین بین الملی بود. مواضع روسیه در این خصوص روشن است و ما بارها آن را به روشنی اعلام کرده ایم.

 

پسکوف درخصوص دیدار رؤسای جمهوری دو کشور نیز افزود: همانطور که طرفین در جریان تماس تلفنی اخیر نیز عنوان کردند، در حال حاضر هیچ بحثی از دیدار میان رؤسای جمهوری دو کشور مطرح نیست.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------