آخرین اخبار بین المللمکرون در فرانسه وضعیت اضطراری اقتصادی اعلام کرد

رئیس جمهور فرانسه با اعلام وضعیت اضطراری اقتصادی در این کشور گفت که با اقدامات قاطع شامل کاهش مالیات به مبارزه با شرایط دشوار اقتصادی…


نشست خبری اردوغان و پوتین (+عکس)اخبار,اخبار بین الملل,اردوغان و پوتین

ولادیمیر پوتین امروز در ایستگاه سوم سفر خود پس از سوریه و مصر به ترکیه رفت و در نشستی مشترک به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش خبرآنلاین، رئيس جمهور روسيه در این نشست گفت: تصميم ترامپ (اعلام قدس به عنوان پايتخت رژيم صهيونيستي) تنش‌ها را در منطقه بحران زده خاورميانه تشديد مي کند.

 

وي در نشست خبري خود با رجب طيب اردوغان رئيس جمهور ترکيه در آنکارا گفت: حل و فصل بحران سوريه به مرحله پيشرفته اي رسيده است. تلاش ها براي فراهم کردن مقدمات کنفرانس گفتگوهاي سوري در سوچي ادامه دارد.

اخبار,اخبار بین الملل,اردوغان و پوتین

 

رئيس جمهور روسيه افزود: اميدواريم بحران سوريه در چارچوب روندهاي ژنو و آستانه به صورت سياسي حل و فصل شود. پوتين بيان داشت: از نقش ترکيه براي ايجاد راه حل سياسي در بحران سوريه تشکر مي کنيم.

اخبار,اخبار بین الملل,اردوغان و پوتین

 

وي افزود: تصميم ترامپ (اعلام قدس به عنوان پايتخت رژيم صهيونيستي) تنش ها را در منطقه بحران زده خاورميانه(غرب آسيا) تشديد مي کند.

 

رجب طيب اردوغان رئيس جمهور ترکيه نیز پس از نشست اعلام کرد مقام‌هاي روسيه و ترکيه هفته آينده براي نهايي کردن قرارداد نظامي خريد اس 400 ديدار خواهند کرد.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------