آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای  بین الملل,شاهزادگان سعودی

مزدوران بلک واتر نیز به جنگ قدرت محمد بن سلمان وارد شدند/ بازجویی از شاهزادگان سعودی زیر شکنجه‌های وحشتناک

دیلی میل در گزارشی اختصاصی اعلام کرد مزدورانی از شرکت آمریکایی بلک واتر برای انجام تحقیقات، شاهزادگان سعودی را شکنجه می‌کنند. به گزارش…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


سپتامبری بی رحم در انتظار کاخ سفید استاخبار,اخبار بین الملل,ترامپ

مشاوران رئیس جمهور آمریکا با اشاره به موضوعاتی که قرار است در ماه آینده میلادی کاخ سفید در مورد آنها تصمیم گیری کند عنوان داشتند که «سپتامبری بی رحم» در انتظار است.

به گزارش  مهر ، به نظر می رسد اکنون در میان اطرافیان «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا، در کاخ سفید هیچکس به فکر سپتامبر نیست اما مشاوران ترامپ معتقد هستند که ماهی بسیار سخت در انتظار کاخ سفید است.

 

قرار است در ماه سپتامبر در خصوص  مسائل مهمی همچون بودجه ۲۰۱۸، سقف بدهی های دولت، اصلاحات مالیاتی، هزینه های مربوط به زیر ساخت ها، و به احتمال زیاد گامی جدید در خصوص اوباماکر بحث و تصمیم گیری شود. 

 

در همین رابطه مشاوران اوباما معتقدند که «سپتامبری بیرحم، یا بد و یا بسیار سخت در انتظار کاخ سفید است.»

 

لازم به ذکر است که تلاش های ترامپ و جمهوریخواهان کنگره تا کنون برای از میان برداشتن اوباماکر و همچنین اصلاح سیستم مالیاتی راه به جایی نبرده است.

 

به نوشته پولیتیکو، مباحث ذکر شده در حالی قرار است در ماه آینده میلادی به بحث گذاشته شوند که مقامات کاخ سفید در مورد آنها اختلاف نظر دارند از همین رو تصمیم گیری در خصوص آنها بسیار سخت خواهد بود.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------