آخرین اخبار بین الملل


اخبار بین الملل ,خبرهای  بین الملل ,

کاخ سفيد: آمريکا به اعمال فشار علیه کره شمالي ادامه مي دهد

سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که آمریکا به فشار مضاعف علیه کره شمالی تا زمان اقدامات عملی پیونگ یانگ در زمینه خلع سلاح هسته ای ادامه می دهد. به…
عرفانی زاده
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


۶۰ درصد از آمریکایی ها به ترامپ اعتماد ندارند   اخباربین االملل,خبرهای  بین االملل ,ترامپ

دو موسسه خبری واشنگتن پست و ای بی سی نیوز آمریکا در تازه ترین نظرسنجی های خود به این نتیجه دست یافته اند که بیش از ۶۰ درصد از مردم این کشور به ترامپ اعتماد ندارند.

 به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، بر اساس نظرسنجی های انجام شده توسط دو موسسه خبری واشنگتن پست و ای بی سی نیوز آمریکا، حدود نیمی از مردم این کشور در واکنش به دیدار پوتین و ترامپ اعلام کرده اند که به رئیس جمهوری خود اعتماد ندارند.

 

به گفته این دو موسسه خبری، تقریبا از هر سه شهروند مورد نظر سنجی قرار گفته دو تن از آنها نسبت به ترامپ اعلان کم اعتمادی کرده و تقریبا ۴۸ درصد از آنها هیچ اعتمادی به رئیس جمهور خود ندارند.

 

بر اساس نتایج منتشر شده از این نظرسنجی تنها یک سوم از آمریکایی ها به دونالد ترامپ اعتماد داشته و وی را مذاکره کننده ای بزرگ خوانده اند.

 

گفتنی است در نظر سنجی اخیر انجام شده دیگری که در خصوص احتمال دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از شهروندان آمریکایی کسب شده، تعداد معتقدین به دخالت روسیه در انتخابات نسبت به ماه آوریل با ۴ درصد افزایش به رقم ۶۰ درصد رسیده است.

 

همچنین محبوبیت ترامپ نسبت به ماه آوریل که رقمی حدود ۴۲ درصد بود به ۳۶ درصد تنزل پیدا کرده است.

 

گفتنی است این نظرسنجی از جامعه آماری متشکل از ۱۰۰۱ جوان آمریکایی و به صورت تلفنی انجام شده است.

 

  

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------