آخرین اخبار بین الملل


اخبار بین الملل ,خبرهای بین الملل ,ترامپ

ترامپ: کمک مالی به کشورهای مهاجران غیرقانونی را قطع می کنیم

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه تهدید کرد کمک های مالی واشنگتن به کشورهایی که مهاجران غیرقانونی را به آمریکا می فرستند قطع…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


سازمان ملل: دولت آمریکا صراحتا و بی‌قید و شرط نژادپرستی را محکوم کند اخباربین الملل,خبرهای بین الملل ,ترامپ

کارشناسان حقوق بشری سازمان ملل امروز (چهارشنبه) خواستار این شدند که رهبران آمریکا "صراحتا و بی‌قید و شرط" نفرت و جرائم نژادپرستانه را محکوم کرده و درباره اتفاقات نژادپرستانه اخیر در آمریکا به تحقیقات بپردازد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، کارشناسان کمیته منع تبعیض نژادی سازمان ملل در بیانیه‌ای این خواسته را مطرح کرده اما انتقادی مستقیم علیه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا به دلیل مواضعش، مطرح نکردند.

 

با این حال این بیانیه تصریح کرد: کمیته منع تبعیض نژادی سازمان ملل از کوتاهی رهبران آمریکا در عالی‌ترین سطوح سیاسی در رد و محکومیت صریح رخدادهای نژادپرستانه همراه با خشونت و تظاهرات مربوط به آن، ناخرسند است.

 

دونالد ترامپ روز سه شنبه در سخنانی خطاب به جمعی از هوادارانش از طرفداری خود از تجمع حامیان برتری سفیدپوستان در ویرجینیا دفاع کرد.

 

آناستازیا کلیکلی، رئیس این کمیته که 18 کارشناس مستقل دارد گفت: ما نسبت به این تظاهرات نژادپرستانه همراه با شعارها و سلام‌های نژادپرستانه آشکار ملی گرایان سفیدپوست، نئونازی‌ها و کوکلاکس کلان‌ها که به دنبال حمایت از برتری نژادی سفیدپوستان و نفرت و تحریک به تبعیض نژادی هستند، احساس خطر می‌کنیم.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------