ترامپ اخراج فوتبالیست‌های معترض به سیاست‌های نژادپرستانه را خواستار شد

آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,کیم جونگ اون

رهبر کره شمالی تحریم‌های "راهزنانه" آمریکا را مورد انتقاد قرار داد

رهبر کره شمالی امروز (جمعه) در حالی به "نیروهای متخاصم" به دلیل اعمال "تحریم‌های راهزنانه" حمله کرده که واشنگتن به دنبال حفظ فشار بر پیونگ…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ترامپ اخراج فوتبالیست‌های معترض به سیاست‌های نژادپرستانه را خواستار شداخبار,اخبار امروز,ترامپ

رییس‌جمهور آمریکا از باشگاه‌های حاضر در NFL خواست تا بازیکنان معترض را اخراج کند.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، دونالد ترامپ دوباره در رابطه با سیاست‌های نژادپرستانه جنجال برانگیز شد. رییس‌جمهور آمریکا از مالک های باشگاه‌های NFL (لیگ فوتبال آمریکایی) خواست بازیکنان معترضی که هنگام خوانده شدن سرود ملی زانو می‌زنند را از تیم‌هایشان اخراج کنند.

 

ورزشکاران زیادی در اعتراض به رفتار پلیس با سیاه پوشان هنگام خوانده شدن سرود آمریکا سرپا نایستادند و زانو زدند. در رقابت‌های NFL بیش از دیگر بازی ها این موضوع دیده و به یک جنجال تبدیل شد.

 

ترامپ این خواسته را در جریان یک میتینگ در آلاباما (یکی از ایالت‌هایی که حامی رییس‌جمهور کنونی آمریکا است) مطرح کرد. ترامپ گفت: خشونت در بازی‌های فوتبال آمریکایی کمتر دیده می‌شود و این رقابت‌ها در حال نابودی است.

 

او هواداران را به حضور در ورزشگاه‌ها تشویق کرد و از آنان خواست به نشانه اعتراض به بازیکنانی که به پرچم آمریکا توهین می‌کنند به ورزشگاه بروند. ترامپ اظهار کرد: مردم باید نسبت به  وظیفه خود آگاه باشند و به ورزشگاه بروند.

 

 

 

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------