آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

اردوغان: به دنبال محاصره مرکز عفرین هستیم

رئیس‌جمهوری ترکیه اعلام کرد: می‌خواهیم مرکز شهر عفرین را محاصره کرده و ارتباط تروریست‌ها را با خارج از این منطقه قطع کنیم. به گزارش ایسنا…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


ادامه سریال رسوایی اخلاقی سیاستمداران آمریکایی  اخبار  بین الملل ,خبرهای بین الملل , سیاستمداران آمریکایی

در ادامه رسوایی های اخلاقی سیاستمداران آمریکایی، سناتور پیشین ایالت اوکلاهاما که متهم به بهره برداری جنسی از کودکان بود، به جرم خود اعتراف کرد. 

به گزارش ایرنا به نقل از تارنمای خبری دهیل،«رالف شرتی» سناتور پیشین ایالت اوکلاهامای آمریکا اتهام بهره برداری جنسی از کودکان را پذیرفت.

 

او در دادگاه متهم به پیشنهاد پول به یک پسر 17 ساله در ازای استفاده جنسی شده بود و سه اتهام دیگر نیز در همین رابطه داشت.

 

براساس این گزارش، دادستانی فدرال آمریکا با پذیرش جرم اصلی از سوی این سناتور پیشین، از سه اتهام دیگر او چشم پوشی خواهد کرد.

 

مجازات بهره برداری جنسی از کودکان در آمریکا از 10 سال تا حبس ابد است و حکم شورتی سال آینده میلادی اعلام خواهد شد.

 

سریال رسوایی های اخلاقی سیاستمداران و ستاره های سینمایی در آمریکا در ماه های اخیر به مهم ترین اخبار رسانه ها بدل شده است.

 

یک بازیگر هالیوود جرج بوش پدر رئیس جمهوری پیشین آمریکا را متهم کرد که چهار سال پیش به او دست درازی کرده و الفاظ زشتی به کار برده است. بوش از این بازیگر عذرخواهی کرد.

 

همچنین بسیاری از کارگردانان و بازیگران مطرح هالیوود از سوی بازیگران زن متهم به بدرفتاری و سوء استفاده جنسی با اهداف مختلف از جمله در مقابل موقعیت های خوب شده اند.

 

در هفته گذشته سه زن «روی مور» نامزد سنای آمریکا از ایالت آلاباما را متهم به سوء استفاده جنسی از آن ها کردند.

 

رسوایی مور به حدی بود که بسیاری از هم حزبی های او در سنا از جمله میچ مک کانل رهبر جمهوریخواهان سنا و جان مک کین سناتور ارشد خواستار کنار کشیدن وی از انتخابات شدند.

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------