آخرین اخبار بین الملل


اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی ,

گزارش دیلی میل از حمایت ترامپ از بازداشت امیران عربستانی

روزنامه دیلی میل انگلیس از موضع حمایتی رئیس جمهوری آمریکا در قبال بازداشت امیران عربستانی به ویژه ولید بن طلال، میلیاردر سعودی خبر داد. به…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


قانونگذار آمریکایی: یک دیوانه در کره‌شمالی داریم، یکی دیگر در کاخ سفید  اخباربین الملل,خبرهای  بین الملل , قانونگذار آمریکایی

یکی از اعضای دموکرات کنگره آمریکا گفت، او تنها فردی نیست که درباره قابلیت ترامپ به عنوان رییس‌جمهوری ایالات متحده تردید کرده است.

به گزارش ایسنا، جان گارامندی، قانونگذار دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه با سی‌ان‌ان گفت، تقریبا کل جمهوری‌خواهان کنگره در مکالمات خصوصی با این ایده که سلامت روان ترامپ نگران‌کننده است، موافقند.

 

او می‌گوید، آنها ترجیح می‌دهند این مساله پیش خودشان بماند زیرا دستور کاری دارند که برای تایید نیازمند امضای ریاست‌جمهوری است.

 

گارامندی در ادامه مقایسه‌ای میان ترامپ و کیم جونگ اون، رهبر کره‌شمالی انجام داد و هر دوی آنها را دیوانه خطاب کرد. او گفت: ما یک رهبر دیوانه در کره‌شمالی و یک رهبر دیوانه در کاخ سفید داریم. ما کسی را در کاخ سفید داریم که بی‌ثبات است و مناسب این پست نیست.

 

این مقام کنگره به نام دیگر اعضای هم‌عقیده با خود اشاره‌ای نکرد و تنها گفت که نشست‌های غیرعلنی با حضور مقام‌های ارشد جمهوری‌خواه داشته است. او در ادامه گفت: گمان می‌کنم به اندازه کافی توضیح دادم. فقط می‌توانم اضافه کنم که این مقام‌ها کسانی هستند که در میان جمهوری‌خواهان اهمیت دارند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------