آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,پل رابط چین و روسیه

پل رابط چین و روسیه سال دیگر تکمیل می‌شود

مراحل ساخت و تکمیل پلی که روسیه و چین را به یکدیگر متصل می‌کند، در سال آینده میلادی به اتمام خواهد رسید. به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


تاکید آمریکا بر تداوم تحریم‌ها علیه روسیه تا زمان حل بحران اوکراین  اخبار بین الملل ,خبرهای   بین الملل ,وزارت خارجه آمریکا
وزارت خارجه آمریکا در سومین سالگرد امضای توافق مینسک از روسیه به شدت انتقاد کرد و متعهد شد که تحریم‌ها علیه این کشور را "تا زمانیکه مساله اوکراین لاینحل مانده"، ادامه دهد. 

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری شینهوا، هدر ناوئرت، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانیه‌ای، مسکو را به تداوم نقض توافق مینسک و دامن زدن به درگیری‌ها در اوکراین متهم کرد.

 

وی در این بیانیه آورده است: روسیه دخالت مستقیم در اوضاع اوکراین را رد می‌کند درحالیکه نیروهای تحت حمایتش دسترسی ناظران سازمان همکاری و امنیت اروپا به مناطق درگیر در اوکراین را مسدود می‌کنند.

 

دولت اوکراین عملیات نظامی خود را در 2014 پس از آن آغاز کرد که سکنه حامی روسیه در منطقه دونباس واقع در جنوب شرق اوکراین از به رسمیت شناختن مقام‌های اوکراینی حامی غرب امتناع کرده و به دنبال استقلال رفتند.

 

کی‌یف و جدایی طلبان در فوریه 2015 در مینسک، بلاروس توافق صلحی با میانجی‌گری روسیه، فرانسه و آلمان امضا کردند.

 

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با تاکید بر اینکه دولت روسیه باید خشونت و تهاجم خود در اوکراین را کاهش دهد، اعلام کرد: تحریم‌های آمریکا تا زمانیکه روسیه به طور کامل به تعهداتش براساس توافق مینسک پای‌بند نماند، بر جای خواهند ماند.

 

وی در ادامه پایان تحریم‌ها علیه روسیه را به بازگرداندن شبه‌جزیره کریمه به اوکراین نیز مشروط کرد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------