آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

داعش گروه خفته تشکیل می دهد

رئیس مرکز ضد تروریستی کشورهای مشترک المنافع از تصمیم گروه تروریستی داعش برای جذب نیروهای جدید از کشورهای این منطقه و طرحی برای تشکیل گروه…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


مقام امنیتی عراق اخبار مربوط به مکان اختفای البغدادی را تکذیب کرد  اخبار بین الملل ,خبرهای  بین الملل ,البغدادی
مدیر کل اطلاعات وزارت کشور عراق اخبار منتشر شده به نقل از وی در خصوص مکان پنهان شدن ابوبکر البغدادی را تکذیب کرد.

به گزارش  مهر به نقل از سومریه نیوز، «ابوعلی البصری» مدیرکل اطلاعات و مبارزه با مواد مخدر وزارت کشور عراق اخبار منتشر شده از سوی شبکه فاکس نیوز به نقل از وی در خصوص اینکه ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش در منطقه حجین واقع در سوریه پنهان شده را تکذیب کرد.

 

پیشتر شبکه خبری «فاکس نیوز» آمریکا به نقل از یک مقام بلندپایه امنیتی عراق گزارش داده بود که «ابوبکر البغدادی» سرکرده گروهک تروریستی داعش همچنان زنده است و در روستایی در نزدیکی مرز عراق و سوریه مخفی شده است.

 

بر این اساس ابوعلی البصری به این شبکه آمریکایی گفت: اطلاعات به دست آمده نشان می دهد وی در منطقه ای روستایی به نام «حجین» زندگی می کند.

 

به گفته البصری، اطلاعات در خصوص محل اختفای سرکرده تروریست های داعش به تازگی به دست آمده است و از این اطلاعات برای حمله هوایی به این منطقه استفاده خواهد شد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------