هزینه‌های هنگفت ماکرون برای آراستگی خود طی 3ماه

آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,کیم جونگ اون

رهبر کره شمالی تحریم‌های "راهزنانه" آمریکا را مورد انتقاد قرار داد

رهبر کره شمالی امروز (جمعه) در حالی به "نیروهای متخاصم" به دلیل اعمال "تحریم‌های راهزنانه" حمله کرده که واشنگتن به دنبال حفظ فشار بر پیونگ…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


هزینه‌های هنگفت ماکرون برای آراستگی خود طی 3ماه  اخبار بین الملل ,خبرهای  بین الملل,امانوئل ماکرون

یک نشریه فرانسوی نوشت که رئیس‌جمهور جدید فرانسه همچون همتایان قبلی خود رقم کلانی را برای پیرایش خود هزینه کرده است. 

ایران نوشت: «امانوئل ماکرون» رئیس‌جمهور فرانسه در طول 3 ماه، هزاران یورو برای پیرایش خود هزینه کرده است.

 

نشریه فرانسوی «لوپوئن» با انتشار این خبر نوشت که ماکرون از زمان تصدی قدرت به عنوان رئیس‌جمهور فرانسه که حدود 3 ماه از آن زمان می‌گذرد، 26 هزار یورو برای پیرایش خود اختصاص داده است. به طوری که کاخ الیزه یک بار 10 هزار یورو و بار دیگر 16 هزار یورو در این زمینه هزینه کرده است. این موضوع به ویژه از این جهت اهمیت دارد که ماکرون یکی از حامیان اصلاح سیاست‌های اقتصادی است و در همین راستا از کشورهای اروپای شرقی انتقاد کرده است.

 

کاخ ریاست‌جمهوری فرانسه ضمن تائید این خبر اعلام کرده که تلاش می‌کند هزینه‌های مربوط به پیرایش رئیس‌جمهور را در آینده کاهش دهد.

 

در فرانسه اختصاص هزینه برای آرایش و پیرایش روسای جمهور از محل پول مالیات پیش از این هم سابقه داشته است و درباره «نیکلا سارکوزی» و «فرانسوا اولاند» هم اخباری در این زمینه منتشر شده بود.

 

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------