حمایت یک گروه آمریکایی حامی رژیم صهیونیستی از برجام

آخرین اخبار بین الملل


اخبار بین الملل ,خبرهای بین الملل ,ترامپ

ترامپ: در برابر ترکیه دست بسته نمی‌نشینیم

رئیس جمهور آمریکا در واکنش به مخالفت دادگاه ترکیه با درخواست تجدیدنظر وکیل کشیش آمریکایی تهدید کرد کشورش در مقابل ترکیه دست بسته نمی‌نشیند.…
بیتوته
آژانس مسافرتی,رزرو هتل


حمایت یک گروه آمریکایی حامی رژیم صهیونیستی از برجام  اخبارسیاسی ,خبرهای  سیاسی,  برجام

گروه "جی استریت" که از حامیان رژیم صهیونیستی است، تاکید کرد که خروج از برجام برای امنیت و آینده آمریکا و اسرائیل فاجعه است. 

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه اورشلیم پست، گروه "جی استریت" وابسته به جناح چپ رژیم صهیونیستی روز دوشنبه نگرانی عمیق خود را از قصد ترامپ و نتانیاهو برای بازبینی برجام اعلام کرد.

 

نتانیاهو پس از دیدار با  ترامپ به خبرنگاران گفت: ترامپ می‌خواهد برجام را تغییر دهد و من نیز راهی برای این اقدام پیشنهاد دادم.

 

در بیانیه جی استریت آمده است: نتانیاهو و ترامپ نمی‌خواهند حقیقت را در مورد جنبه‌ها، هدف و اجرای موفق آن قبول کنند. آنها حتی به اجماع جوامع اطلاعاتی خود بر لزوم باقی ماندن برجام و اینکه این توافق با موفقیت در حال اجرا است را نیز قبول نمی‌کنند.

 

تغییر یا لغو برجام باعث از بین رفتن حمایت اروپایی‌ها خواهد شد که آمریکا و اسرائیل به آن نیازمند هستند. چنین اقدامی می‌تواند آمریکا و اسرائیل را وارد یک جنگ مخرب غیرضروری کند.

 

محمدجواد ظریف پیش‌تر تاکید کرد که مذاکره در مورد برجام و "برجام بهتر" خیال خام است و آمریکا بهتر است شروع به پایبندی به برجام کند. 

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------